Якість і безпека

Щоб забезпечити незмінну якість продукції марки Vita Verde, компанія-виробник суворо стежить за відповідністю продукції європейським стандартам на кожному етапі виробництва – від вирощування листя салату, овочів та фруктів до збирання, пакування і доставки попередньо вимитої продукції в торговельні мережі.

Сировина для продукції Vita Verde вирощується тільки в фермерських господарствах, що відповідають стандарту Global G.A.P.

GLOBAL G.A.P. – це визнана у всьому світі серія сільськогосподарських стандартів, що встановлюють практики ведення сільського господарства / рибальства. Для споживачів і підприємств роздрібної торгівлі сертифікат GLOBAL G.A.P. означає підтвердження того, що продукт відповідає належному рівню безпеки і якості, і вироблений з дотриманням екологічних норм, з турботою про професійне здоров’я і безпеку працівників, стан навколишнього середовища і належного утримання тварин.

Для виробництва салатів і салатних сумішей ТМ Vita Verde використовуються салатні листя, вирощені на полях України, Греції, Туреччини, Італії та Іспанії. Продукція Vita Verde проходить сувору систему контролю з моменту збору вирощеного врожаю, первинної обробки, зберігання і до транспортування салатів до місця продажу, що забезпечує збереження природного смаку і корисних властивостей.

Завдяки спеціальній захисній упаковці в продукції Vita Verde зберігається максимальна кількість вітамінів і корисних мікроелементів. Крім того, мінімальна кількість використовуваного пакувального матеріалу (25 г полімерної упаковки на 1 кг продукції) значно зменшує шкідливий вплив на природне середовище.

Торгова марка Vita Verde гарантує якість і безпеку всієї лінійки своєї продукції