Салати

vita-verde_package_original

Оригінальна серія

Оригінальна серія Vita Verde складається з найбільш популярних і улюблених салатів і салатних сумішей: Італійський, Цезар, Грецький, Каліфорнійський, Каприччіо, Фелічіта, Рукола, Бебі-мікс.

Відмітна особливість Оригінальної серії Vita Verde – використання салатів різних видів, вирощених і зібраних в перевірених фермерських господарствах Європи і України, які пройшли високотехнологічну попередню обробку, що зберігає всі їхні корисні властивості і гарантує безпеку продукції.

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ІТАЛІЙСЬКИЙ МІКС VERDE VERONA

Верона – місто, жителі якого з часів Римської імперії відрізнялися умінням смачно і з задоволенням поїсти. Цю любов до смачної і якісної їжі жителі Верони пронесли через століття. Місцеві кулінари досі знамениті вмінням натхненно експериментувати в пошуках нових смаків, що робить Верону центром тяжіння для гурманів усього світу. Мікс Verde Verona спеціально створений для любителів ніжного і солодкого смаку і одночасно – прихильників здорового харчування. Салати Айсберг, Фрізе, що входять до складу ексклюзивного міксу Verde Verona, ніжні листочки Лоло-Бьондо, в поєднанні з пікантністю італійської руколи, надихнуть вас на створення власних неповторних смакових композицій.

verona_verde_package
verona_rosso_package

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ІТАЛІЙСЬКИЙ МІКС ROSSO VERONA

Береги річки Адідже, на яких стоїть древня Верона, відрізняються теплим кліматом і високою вологістю повітря – ідеальними умовами для вирощування таких вологолюбних рослин, як салат. Саме для цього регіону властиво мальовниче поєднання соковито-зелених ландшафтів і яскраво-бордових заходів сонця. У серії Rosso Verona від Vita Verde гармонійно поєднуються ніжно-зелений Лоло-Бьондо, смарагдовий Мангольд, і темно-червоний Радіччіо. Це поєднання створює неповторну палітру кольорів і смакову гаму ніжного і гострого, яку так цінують гурмани – жителі і гості Верони.

САЛАТИ СЕЗОНУ

«Всякому овочу – свій час». Це стародавнє прислів’я безпосередньо втілено в серії сезонних салатів Vita Verde.

Свіже, як з грядки, салатне листя повністю відповідає найвищим європейським вимогам чистоти і безпеки сільськогосподарської продукції. Особлива захисна упаковка зберігає природну свіжість навіть сортів, які швидко псуються, і значно більшу кількість поживних і корисних мікроелементів в порівнянні навіть зі свіжими салатами “з грядки” без захисної упаковки.

Салати сезону від Vita Verde – найкраща основа для здорових сезонних страв.

sezona_package