Про компанію

Торгова марка “Vita Verde” – це свіжі салати і натуральні соуси.

Торгова марка Vita Verde заснована в 2011 році групою небайдужих ентузіастів здорового харчування. Уже в липні 2012 року вийшла перша партія продукції – свіжі салатні суміші Vita Verde.

Мета, яку поставили собі засновники ТМ Vita Verde - дати кожній родині більше можливостей для приготування в домашніх умовах легких, корисних і смачних страв

Для досягнення цієї мети вже докладено чимало зусиль, у нашій продукції є свої шанувальники і прихильники, але ми вважаємо, що по-справжньому ми тільки на початку шляху.

Продукція Vita Verde – свіжі салатні суміші і натуральні соуси – це незамінні складові кухні здорового харчування.

Безпека, здоров'я та одночасно смачна різноманітність - ось що пропонує Vita Verde кожному покупцеві, кожній родині

Стабільне зростання і розвиток

Головний принцип будь-якої компанії, яка прагне до успіху і лідерства – не зупинятися. Тільки останнім часом Vita Verde зробила ряд кардинальних кроків у своєму технологічному і інфраструктурному розвитку.

PRODUCTION

Оновлення технологічної бази

У січні 2020 Європейським Банком Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) року було прийнято позитивне рішення про виділення бренду Vita Verde кредиту на розвиток бізнесу. На ці кошти придбано новітнє обладнання для обробки, пакування та зберігання продукції бренду. Застосування новітнього обладнання та технологій дозволяє підвищити якість і безпеку продукції Vita Verde і підняти її до рівня найвищих європейських стандартів, а також постійно розробляти і пропонувати споживачам новинки смачної і корисної продукції.

Перехід до повного виробничого циклу

Сьогодні Vita Verde має в своєму розпорядженні близько 100 гектарів родючої землі для вирощування власної овочевої сировини. Це дає можливість вирощувати більшість овочів безпосередньо в Україні під постійним контролем фахівців компанії, що в повній мірі забезпечує відповідний стандартам бренду рівень якості та безпеки вирощених овочів.

Повний виробничий цикл – це, по суті, новий етап в історії бренду Vita Verde, в значній мірі зміцнює позиції компанії на ринку і відкриває нові перспективи для зростання і розширення можливостей.

salst