Archive

Салатный микс Руккола-Радичио

09 Чер САЛАТНИЙ МІКС РУКОЛА-РАДІЧЧІО

Склад: салати рукола, радіччіо

Упаковка: 125 г

 

Відмінний варіант для любителів салатів з руколою! Цей пікантний мікс увібрав в себе всі корисні властивості обох рослин. Салат має велику кількість вітамінів і корисних речовин.

 

Корисні властивості салату насамперед полягають у його позитивному впливі на кровоносну і серцево-судинну систему. Фосфор, що міститься в радіччіо покращує роботу мозку і нервової системи. Крім цього він допомагає процесу постачання клітин киснем. Калій знижує тиск, знімає набряки, виводячи зайву воду з організму.

Read More
Салат Фризе

09 Чер Салат Фрізе

Склад: салат фрізе

Упаковка: 200 г

 

Салат фрізе має цілий ряд корисних властивостей, які обумовлені його хімічним складом. Він містить в собі вітаміни A, В2, РР, аскорбінову кислоту, бета-каротин, а також залізо, калій, фосфор, магній і кальцій.

 

На відміну від всіх інших салатів фрізе виділяє особлива речовина в його складі – інтибін. Він стимулює травлення і покращує апетит. Крім усього іншого, низька калорійність цієї рослини припаде до душі всім любителям здорового харчування.

 

Як і багато інших салатів, фрізе сприяє зниженню ризику виникнення інфекцій, пом’якшує негативний вплив електромагнітного випромінювання і забруднення навколишнього середовища. Регулярне вживання салату в їжу допомагає підвищити стійкість до нервових розладів.

 

Read More
Салат Руккола

09 Чер Салат Рукола

Склад: салат рукола

Упаковка: 75 г

 

Рукола відома своїм незвичайним, насиченим смаком, містить в собі клітковину, мінерали і вітаміни. У ній мало цукрів і жирів, але багато корисних елементів, таких як калій, кальцій, вітаміни A, K і B. Калорійність салату становить всього 25 кКал на 100 грам.

 

Серед корисних властивостей руколи виділяють зменшення ймовірності виникнення діабету, серцево-судинних і онкологічних захворювань. Для організму салат корисний як засіб проти ожиріння і для зміцнення імунітету.

 

Вміст вітаміну K важливий для зміцнення кісток і зубів. Рукола також покращує насичення м’язів киснем під час фізичних навантажень.

Read More
Салат Айсберг

09 Чер Салат Айсберг

Склад: айсберг

Упаковка: 200 г

 

Салат айсберг містить в собі достатню кількість фолієвої кислоти, вітамінів C, В, К і А. Крім цього, салат багатий вмістом фосфору, калію, натрію, магнію, кальцію і міді. Клітковина і харчові волокна, якими так багатий айсберг, сприяють поліпшенню травлення і допоможуть любителям здорового харчування стежити за фігурою і урізноманітнити свій раціон.

 

Салат сприяє покращенню роботи кишечника, позитивно впливає на обмін речовин і кровообіг. Завдяки вмісту фолієвої кислоти айсберг стимулює зміцнення нервової системи, допомагає при стресах і емоційних розладах.

 

Лікарі рекомендують вживати в їжу салат айсберг при значних розумових навантаженнях і в період вагітності.

Read More
Салатный микс Беби-шпинат

09 Чер Бебі-шпинат

Склад: бебі шпинат

Упаковка: 125 г

 

Бебі-шпинат містить в собі рекордну кількість вітамінів і мінералів. Шпинат має в своєму складі білки, вуглеводи, жири, клітковину, вітаміни A, Е, С, Н, К, РР, багато вітамінів групи B, бета-каротин, кальцій, натрій і калій.

 

Завдяки високому вмісту заліза шпинат допомагає гемоглобіну краще постачати клітини киснем. Крім цього, він корисний як засіб для профілактики і лікування деяких хвороб, сприяє зміцненню судин, стимулює роботу підшлункової залози і нормалізує діяльність кишечника.

Read More
Верде Верона салатный микс

09 Чер САЛАТНИЙ МІКС ВЕРДЕ ВЕРОНА

Склад: салати айсберг, фрізе, Лолло Біондо, рукола

Упаковка: 180 г

 

Відмінний варіант корисного і дуже смачного перекусу. Побалуйте себе салатом з низьким вмістом калорій!

 

Завдяки високому вмісту калію, магнію, заліза і великій кількості різних вітамінів регулярне вживання салату позитивно позначається на роботі нервової і серцево-судинної системи, покращує загальний стан травлення. Крім цього, рукола корисна для організму як засіб проти ожиріння і для зміцнення імунітету. Також вміст кальцію сприяє зміцненню кісток і зубів.

Read More
Греческий салатный микс

09 Чер САЛАТ ГРЕЦЬКИЙ

Склад: салати айсберг, ромен

Упаковка: 200 г

 

Грецький салат – відмінне поєднання смаку і користі! Салат містить велику кількість вітамінів групи B, а також такі мінеральні речовини, як магній, залізо, натрій, калій, цинк і кальцій.

 

 Раніше салат ромен використовувався виключно в медичних цілях. Корисні властивості цієї рослини полягають в його здатності нормалізувати роботу серцево-судинної системи, рівень гемоглобіну крові, артеріальний тиск і навіть зменшувати відкладення шкідливих солей.

 

 Періодичне вживання салату сприяє нормалізації водно-сольового балансу в організмі людини. Завдяки мінімальній калорійності салат часто використовується в різноманітних дієтах.

Read More
Итальянский салатный микс

09 Чер САЛАТ ІТАЛІЙСЬКИЙ

Склад: салати айсберг, ромен, радічіо, фрізе

Упаковка: 180 г, 480 г

 

Ідеальне поєднання хрусткого салату айсберг, яскравого салату радічіо, смачних і вкрай корисних ромена і фрізе. Мікс з чотирьох салатів дозволить не тільки урізноманітнити раціон, але і відчути на собі корисні властивості всіх цих рослин.

Ромен сприяє нормалізації рівня гемоглобіну в крові і покращує роботу серцево-судинної системи. Регулярне вживання салату фрізе знижує ймовірність появи злоякісних пухлин і покращує загальну роботу головного мозку. Салат айсберг допомагає поліпшити обмін речовин в організмі, також сприяє зміцненню нервової системи. Користь радічіо обумовлена наявністю великої кількості калію, який допомагає нормалізувати серцевий ритм, і забезпечує клітини мозку киснем.

Read More
Калифорния микс

09 Чер САЛАТ КАЛІФОРНІЙСЬКИЙ

Склад: салати айсберг, радічіо

Упаковка: 200 г

 

Яскравий і дуже смачний салат для цінителів здорового харчування. Салат радічіо дуже популярний в Італії продукт, його корисні властивості, як і у багатьох інших салатів, обумовлені вмістом великої кількості вітамінів і мінералів.

 

Низький вміст калорій придатний для будь-якого раціону, а завдяки антиоксидантам сповільнюються процеси старіння.

 

Вміст в салаті фолієвої кислоти допомагає організму виводити зайвий холестерин. Салат ідеально підійде для раціону людей з важкими розумовими та фізичними навантаженнями, крім того, рекомендується вживати під час вагітності.

Read More
Салат Особливий

09 Чер САЛАТ ОСОБЛИВИЙ

Склад: салати пет-сай, фрізе, радічіо

Упаковка: 180 г

 

Салат особливий – відмінне поєднання трьох видів салатів для максимального насичення організму вітамінами і мінералами. Крім вітамінів, він відрізняється вмістом речовин, що сприяють поліпшенню зору і згортання крові.

 

У салаті містяться мінеральні речовини, корисні для організму і лимонна кислота. Пекінська капуста нормалізує дію травного тракту, а завдяки тому, що на її переварювання організм витрачає велику кількість калорій, ідеально підходить для різноманітних дієт.

Read More