ОВОЧЕВІ СУПИ

Спеціально для любителів перших страв і здорового харчування. Натуральні овочеві супові набори від Vita Verde – прекрасна здорова альтернатива готовим заправкам і супам «з пакетика». Тільки натуральні попередньо вимиті свіжі овочі, що зберігають свіжість завдяки високотехнологічній упаковці. У кожному з видів супу гарантована повна безпека вітамінів і мікроелементів, що містяться в овочах.

Кожен з супів Vita Verde відрізняє невисока калорійність, легка засвоюваність при збереженні прекрасного натурального смаку.

SupFrancFenh-11-18

Суп “Французький з фенхелем”

Овочі для варіння.

Склад: картопля свіжа, морква свіжа, цибуля шалот свіжий, капуста броколі свіжа, капуста цвітна свіжа, стебло селери свіже, фенхель свіжий.

Поживна (харчова) цінність на 100 г продукту:

білки – 2,06 г жири – 0,3 г; вуглеводи – 10,8 г

Енергетична цінність (калорійність) на 100 г продукту: 222 кДж (53 ккал).

Спосіб приготування: Суміш овочів для супу злегка обсмажити в маслі, потім варити в 1,5 л води або бульйону протягом 20-25 хв. Сіль і спеції додати за смаком. Вміст упаковки розрахований на 2 порції. Не містить солі і консервантів.

Термін придатності 7 діб.

Зберігати при температурі від + 1 ° С до + 4 ° С

Маса Нетто 480 г

 

Цей легкий, смачний і супер-ароматний суп на його батьківщині – у Франції – особливо цінують як незамінну першу страву для розвантажувальних днів, особливо після ситних свят. Смачно, легко і корисно, до того ж прекрасно регулює метаболізм. Аромат фенхеля додає в суп справжню неповторну французьку нотку.

Суп “Мінестроне № 1”

Овочі для варіння.

Склад: картопля свіжа, морква свіжа, цибуля червона свіжа, часник свіжий, цукіні свіжий, капуста броколі свіжа, капуста цвітна свіжа, квасоля спаржева зелена свіжа, перець солодкий свіжий, стебло селери свіже, розмарин свіжий.

Поживна (харчова) цінність на 100 г продукту:

білки – 2,1 г; жири – 0,3 г; вуглеводи – 7,05 г

Енергетична цінність (калорійність) на 100 г продукту: 163 кДж (39 ккал).

Спосіб приготування: Суміш овочів для супу злегка обсмажити в олії, потім варити в 1,5 л води або бульйону протягом 20-25 хв. Сіль і спеції додати за смаком. Вміст упаковки розраховане на 2 порції. Не містить солі і консервантів.

Термін придатності 7 діб.

Зберігати при температурі від + 1 ° С до + 4 ° С

Маса Нетто 480 г

 

Цей знаменитий суп готували ще за часів Римської імперії. Найзнаменитіші перші страви в італійській кухні, мінестроне завжди відрізнявся здоровою енергією, що йде від свіжих овочів. Існує безліч варіантів мінестроне, які часто готують з того, що є під рукою. Фахівці Vita Verde підбирали інгредієнти для мінестроне виходячи з балансу легкості засвоєння, користі і калорійності. Тому наш мінестроне можна назвати оптимальним. Всупереч деяким стереотипам, м’ясний бульйон для мінестроне зовсім не обов’язковий, тим більше, якщо ви стежите за своєю вагою.

SupMinestr1-11-18
BorschExpr-11-18

Борщ “Експрес”

Овочі для варіння.

Склад: картопля свіжа, морква свіжа, буряк свіжий, цибуля червона свіжа, часник свіжий, капуста броколі свіжа, капуста цвітна свіжа, томати черрі свіжі, стебло селери свіже.

Поживна (харчова) цінність на 100 г продукту: білки – 2,0 г; жири – 0,2 г; вуглеводи – 9,7 г

Енергетична цінність (калорійність) на 100 г продукту: 202 кДж (48 ккал).

Спосіб приготування: Суміш овочів для супу злегка обсмажити в олії, потім варити в 1,5 л води або бульйону протягом 20-25 хв. Сіль і спеції додати за смаком. Вміст упаковки розрахований на 2 порції. Не містить солі і консервантів.

Термін придатності 7 діб.

Зберігати при температурі від + 1 ° С до + 4 ° С

Маса Нетто 480 г

 

До всіх давно знайомих і улюблених властивостей справжнього домашнього пісного борщу додається легкість і простота його приготування. Всі овочеві інгредієнти зберігають первісну свіжість, вітаміни і корисні речовини. Прекрасний варіант для здорового обіду.