Vita Verde та «Забіг у Вишиванках» – вдалий старт партнерства

01DSC03624s

26 Сер Vita Verde та «Забіг у Вишиванках» – вдалий старт партнерства

Програма святкування 30-ї річниці Незалежності України була вщент переповнена подіями та заходами, кожен з яких був по-своєму привабливим та неповторним. Але настрій святкового дня надає його початок. А початок Дня Незалежності був не лише піднесеним, але також здоровим та бадьорим.

Вже о 7.30 ранку на ВДНГ відкрилося Спортивне містечко Всеукраїнського «Забігу у вишиванках». Сьогодні в Україні забігами та іншими спортивними акціями вже мало кого здивуєш – їх стає все більше, що не може не тішити. Але «Забіг у вишиванках» посідає серед них своє, особливе місце.

Прихильники здорового способу життя таким чином відзначають початок Дня Незалежності України вже восьмий рік поспіль. Захід, який народився завдяки ідейному натхненнику –  майстру спорту міжнародного класу Олександру Кузіну, дуже швидко набув популярності та завоював серця тисяч прихильників – від професійних спортсменів до наймолодших, які роблять перші непевні кроки на дистанції. Це патріотичне і сімейне спортивне свято відзначається не лише в столиці, а й в інших містах України, кількість яких щорічно зростає.

Організатори подбали про те, щоб у кожного учасника «Забігу у вишиванках» був вибір дистанції – від 100 м для найменших бігунів до півмарафону (21 км) для досвідчених стаєрів. І на кожній дистанції спостерігалося унікальне поєднання спортивного азарту та святкового настрою, якого вистачало на всіх. А тисячі людей у вишиванках які долали дистанції і ще більше – тих, які всіляко підтримували бігунів – створювали неповторну картину та атмосферу, яку фото та відео здатні відтворити лише частково.

Торгова марка Vita Verde – визнаний виробник екологічно чистої продукції здорового харчування – вперше виступила партнером «Забігу у вишиванках».

Члени команди Vita Verde особисто вийшли на дистанцію, а переможці та призери на всіх дистанціях отримали від Vita Verde спеціальні призи.

«Свято здоров’я та незалежності вдалося» – надто суха характеристика. «Забіг у вишиванках» став достойним початком Великого Свята Незалежності. Цьому сприяло все – і чудова погода, і парад українських літаків, які учасники Забігу захоплено спостерігали, і неповторне відчуття єдності людей. Хочеться вірити, що це  відчуття не полишатиме нас і після фінішу. А партнерство Vita Verde та «Забігу у вишиванках» має всі шанси стати довготривалим. Тому що відчуття спільно створеної радості хочеться повторювати ще і ще…