Фрукти і овочі: в чому різниця?

FruitSandVegetableS

26 Сер Фрукти і овочі: в чому різниця?

Фрукти і овочі – невід’ємна частина повноцінного харчування. Вони містять вітаміни, мінерали, клітковину та інші поживні речовини.

Хоча обидві ці групи складають основу здорової дієти, фрукти і овочі класифікуються на основі їх ботанічної структури. Фрукти, які ми їмо, є плодами квіткових рослин, а в овочах ми вживаємо стебла, листя та інші компоненти власне рослин.

Міністерство сільського господарства США рекомендує кожній дорослій людині споживати від 250 до 400 г фруктів в день. Крім фруктів, необхідно щодня з’їдати від 300 до 600 г овочів. Ці рекомендації різняться в залежності від віку, ваги і статі людини.

Однак, згідно з дослідженням організації Trusted Source, проведеним в 2015 році, більшість дорослого населення США не споживає достатню кількість цих продуктів. Опитування показало, що тільки 12,2% дотримуються щоденної норми споживання фруктів, а лише 9,3% – норми щоденного споживання овочів. Причини цього вказані різні – від смакових пристрастей і недостатню інформованість до низького рівня життя.

Прочитайте більше, щоб дізнатися про відмінності між фруктами і овочами, і про користь для здоров’я, яку несуть вони в нашому раціоні.

У чому різниця між фруктами і овочами?

Фрукти і овочі складаються з різних частин. Вчені-ботаніки і дієтологи розрізняють ці дві групи рослин по тим їх частинам, які йдуть в їжу.

Фрукти – в більшості плоди, які розвиваються з квітучої частини рослини і містять насіння всередині. Овочі – це їстівні частини самої рослини, такі як листя, стебло, коріння і цибулини.

Люди часто асоціюють фрукти з солодкістю, а овочі – з пікантним чи гострим смаком. Хоча часто це так, існують і винятки. Так, ботаніки відносять до фруктів деякі несолодкі продукти, наприклад, помідори або болгарський перець.

Фрукти, які є овочами та овочі, які насправді фрукти

Оскільки існують як пікантні за смаком фрукти, так і солодкі овочі, це іноді викликає плутанину при їх класифікації. Крім того, ботаніки та кулінари досі розходяться в думках щодо класифікації деяких фруктів і овочів, що ще більше ускладнює питання.

Ботаніки, як ми вже писали, класифікують фрукти і овочі в залежності від частини рослини, яка потрапляє до нас на стіл. Однак кухарі при класифікації спираються на смак, (солодкий, гострий або солоний), щоб вирішити, чи є продукт овочем або фруктом.

Нижче наведені деякі фрукти і овочі, які відносяться до двох різних категорій і які люди часто плутають.

Помідор

Хоча технічно помідор ботанічно є фруктом, багато хто вважає його овочем через його пікантний смаку.

FoodData Central (FDC), центральна база даних уряду США про поживні речовини, відносить помідори до категорії овочів. Однак помідор виростає з квітки рослини і має насіння, що робить його плодом, тобто фруктом.

Огірок

За даними FDC, огірки теж є овочами. Однак плід огірка зав’язується з квітів рослин. В огірках також є насіння, що класифікує його як фрукт.

Ревінь

Люди можуть розглядати ревінь як фрукт через його солодкий смак і використання в солодких напоях і кондитерських борошняних виробах.

Хоча FDC також класифікує його як фрукт, ботаніки категорично не згодні. Частина ревеню, яку люди споживають в їжу, – це стебло, що робить його овочем, а не фруктом.

Квасоля

Більшість людей вважають стручкові боби овочами, і FDC з цим згоден.

Проте, зелені боби виростають з квітки своєї рослини, і містять всередині боби, які є насінням. Тобто вони є плодами – фруктами.

Болгарський перець

Солодкий перець має насіння всередині і виростає з квітки рослини, перетворюючи його в плід, тобто фрукт. Однак FDC відносить їх до овочів через пікантний чи гострий смак.

З’їсти веселку. Про поживну цінність овочів і фруктів

Незалежно від їх технічної класифікації, фрукти і овочі є прекрасним джерелом вітамінів, мінералів і клітковини.

У дієтологів є метафора про те, що для того щоб отримати якомога більше поживних речовин, людина повинна прагнути «з’їсти веселку». Це означає, що яскраві, барвисті овочі містять майже всі життєво важливі поживні речовини, а їх різні кольори вказують на різний склад поживних речовин.

Наприклад, червоні і помаранчеві овочі багаті на антиоксиданти і каротиноїди. Сині або фіолетові овочі багаті антоціанами, які мають протизапальні та антимікробні властивості. Темна листова зелень є відмінним джерелом кальцію, клітковини і каротиноїдів.

Фрукти також містять різні корисні поживні речовини. Наприклад, багато цитрусових, таких як апельсини, грейпфрути і лайми, містять вітамін С, антиоксидант, який допомагає тканинам організму рости і відновлюватися.

Що корисніше для здоров’я: фрукти або овочі?

Питання, яке не має сенсу, хоча і виникає досить часто. І фрукти і овочі відрізняються багатим вмістом макро і мікроелементів.

Здоров’я кісток

Людям потрібен кальцій для побудови і підтримки міцних кісток. Кальцій міститься в броколі і темній листовій зелені, такій як капуста, салати і кейл. Апельсини і сушений інжир також містять значну кількість цього цінного для нас мінералу.

Здоровий імунітет

Вітамін С відіграє важливу роль в здатності організму загоювати пошкоджені тканини.

Фрукти з високим вмістом цього вітаміну:

апельсини

полуниця

солодкий перець

Овочі теж багаті на цей вітамін:

петрушка кріп

капуста брюссельська, білокачанна або цвітна

картопля, солодкий перець, помідори

Травлення

І фрукти, і овочі – відмінні джерела клітковини. Однак щоб отримати якомога більше клітковини, людям необхідно споживати продукти повністю, а не у вигляді соку.

Клітковина запобігає стрибкам рівня цукру в крові, сповільнюючи процес травлення, а також допомагає травній системі правильно функціонувати. Серед овочів та фруктів броколі, кабачки, груші та яблука вважаються найбагатшими на клітковину.

Висновки

Хоча ботаніки класифікують фрукти і овочі за їх структурою і насінням, багато споживачів і кухарі класифікують їх за смаком. Проте, обидва класи містять необхідні для організму вітаміни і мінерали.

Основні переваги вживання фруктів і овочів включають зміцнення здоров’я кісток, функціонування імунної системи і правильне травлення.

Автори: Шаде Мікс, дієтолог-нутриціоніст, Зіа Шеррел, журналіст

Джерело: https://www.medicalnewstoday.com/