Спека і жага. Vita Verde на Четвертому Петропавлівському напівмарафоні “Чайка”

02

13 Лип Спека і жага. Vita Verde на Четвертому Петропавлівському напівмарафоні “Чайка”

Четвертий Петропавлівський півмарафон «Чайка», який стартував і успішно фінішував в неділю 11 липня, нагадав нам всім, чому  перші місця в світових марафонах частіше за все посідають спортсмени з африканських країн. Тому що – і це відзначили всі учасники та вболівальники – такої спеки під час змагань вони не пам’ятають. Декому стартові ворота здавалися Дев’ятими ворітьми до пекла.

Але, попри нелюдську спеку, півмарафон фінішував без пригод і неприємностей. Перш за все тому, що організатори в повній мірі попіклувалися про безпеку та здоров’я учасників. І перш за все – про гідратацію. По всій трасі були розміщені спеціалізовані пункти, де спортсмени могли обтерти себе губкою з льодом або прийняти бліц-душ з і спеціальних керхерівських установок. Питної води було більш ніж вдосталь – вистачало і бігунам, і вболівальникам. Трасу постійно патрулювали медпрацівники на мотоциклах, а на фініші чергувала «швидка». На щастя, її допомога не знадобилася. І це теж свого роду досягнення, враховуючи погоду. Висока оцінка  рівня організації і подяка організаторам лунає в багатьох постах учасників на сторінках півмарафону в соцмережах.

Загалом екстремальні погодні умови не загасили жагу до перемоги і спортивної боротьби. Навпаки, тим більше гордості відчували ті, хто дістався фінішу, подолавши такі важкі умови. Що відчували переможці і призери – важко навіть уявити. Адже зусилля, які вони витратили на дистанції в цей день, без перебільшення були подвійними, а отже і ціна медалі (до речі, оригінального та креативного дизайну) теж була подвійною.

Торгова марка Vita Verde, як переконаний та відданий прихильник здорового активного способу життя традиційно виступила спонсором Петропавлівського півмарафону. Перш за все, теж за традицією, переможці та призери в абсолюті на дистанції 9 км і 4.5 км і в абсолюті 4,5 км дистанції зі скандинавської ходьби отримали спеціальні подарунки, які уособлювали дві головні складові здорового способу життя: бігові футболки як нагадування про фізичну активність та фірмові фартухи як символ здорового харчування, який сповідує і втілює Vita Verde. Крім того, всі юні учасники та вболівальники отримали фірмові браслетики Vita Verde. Адже здоровий спосіб життя формується змалечку, і такі символічні сувеніри теж можуть на нього надихати.