Ланч під каланчею. Або як Vita Verde приходить на допомогу

Kalancha_main

11 Лис Ланч під каланчею. Або як Vita Verde приходить на допомогу

7 листопада 2020 року в Пущі-Водиці стартував традиційний забіг Salomon Kalancha Trail.

Це був особливий забіг. Особливий за багатьма ознаками. Пандемія внесла свої кардинальні і жорсткі корективи в організацію цього улюбленого і визнаного багатьма змагання. Не змінився чарівний осінній ліс, повний тиші і осінніх ароматів. Все так само непорушно стоїть каланча. Не змінилася атмосфера посмішок, азарту і підтримки. І все ж були помітні серйозні зміни.

Коли на перше місце виходить безпека всіх і кожного, а умови проведення стають помітно жорсткішими, саме тоді і проявляється талант організаторів, їх вміння приймати нестандартні креативні рішення. І подвійної поваги і подяки заслуговує вся команда Salomon Running Club Ukraine, яка показала і самовідданість, і злагодженість, і вміння діяти в будь-якій ситуації. Від розумного обмеження числа учасників (набагато менше, ніж було бажаючих!) і забезпечення дотримання необхідної дистанції на старті до обов’язкової маски в стартовому пакеті кожного учасника і на обличчі кожного волонтера (це особливо цінуєш, коли озираєшся, наприклад, у вагоні метро). Вся намічена програма забігів і вручення медалей фінішерів була виконана повністю. Детальніше про дистанції і переможців можна прочитати на сторінці забігу в Facebook або на сайті Salomon Running Club Ukraine.

Так, від деяких ритуалів забігу, що полюбилися багатьом, довелося з жалем відмовитися (впевнені, що не назавжди). Наприклад, зі зрозумілих причин довелося відмовитися від традиції пригощати фінішерів гарячою їжею прямо з багаття. Але, з іншого боку, як не запропонувати підкріпитися виснаженим учасникам забігу, які віддали всі сили боротьбі за кращий результат на фініші?

І тут в повній мірі заявили про себе творчий підхід до вирішення проблем і надійне партнерство.

Вихід запропонував постійний партнер Salomon Kalancha Trail – бренд Vita Verde. Кожному учаснику забігу на фініші вручалася індивідуальна упаковка зі смачним і корисним Італійським салатом, в якому є всі необхідні калорії, вітаміни і мікроелементи для відновлення витрачених сил. При цьому індивідуальна упаковка салату апріорі гарантує безпеку споживання. Таким чином, всі учасники забігу залишились і ситими, і в безпеці.

Власне, в такій ситуації і перевіряється надійність і ефективність партнерства. А коли ти приходиш на допомогу партнеру в непростий момент, і твоя допомога виявляється необхідною і незамінною – це приносить тобі не меншу радість, ніж тим, кому ти допоміг. Тому що віддавати так само приємно, як і отримувати, якщо робити це щиро і від душі.

На тлі масового перенесення і скасування спортивних змагань Salomon Kalancha Trail, який все-таки відбувся, здається дивом. Насправді можливо все, якщо запланувати все до дрібниць, прорахувати всі можливі ризики, продумати варіанти на випадок будь-якої несподіванки і суворо дотримуватися визначених правил. І звичайно, якщо поруч партнер – надійний, небайдужий, що розділяє твої переконання і цінності. А головне – вміє діяти гнучко і творчо.

Kalancha_end