«Барви осені» повертаються! Vita Verde продовжує підтримку популярного еко-трейлу

bo_1 (1)

16 Жов «Барви осені» повертаються! Vita Verde продовжує підтримку популярного еко-трейлу

11 жовтня в Броварському лісі під Києвом відбувся традиційний еко-трейл «Барви Осені», який щорічно проводить Бігове співтовариство Броварів. Це дивовижний, по-своєму унікальний захід, що гармонійно поєднує в собі спортивний азарт, безкомпромісну конкуренцію і дивовижну дружню, сімейну атмосферу.

Красу осіннього Броварського лісу учасники еко-трейлу вже встигли сповна оцінити за кілька років історії змагання. Свіже повітря, неповторні осінні запахи (прілого листя і свіжих грибів), за традицією хороша погода в день забігу – все це створює неймовірні враження, які залишаються з нами надовго.

Цього року змагання готувалося в особливо складних умовах, які були викликані пандемією коронавірусу. Так що радість учасників і вболівальників еко-трейлу від того, що старт все-таки відбувся, теж була особливою. Потрібно відзначити, що всі запобіжні заходи організаторами були дотримані. Та й свіже повітря на відкритому просторі саме по собі – не найсприятливіше для вірусу середовище існування і поширення.

За усталеною традицією учасники забігу змагалися на дистанціях 21 км, 12 км і 5.5 км в чотирьох категоріях (для чоловіків і жінок): до 30 років, 30-39 років, 40-49 років, 50+. Повний список переможців і призерів можна буде знайти на сайті еко-трейлу, або на сторінці спільноти в Facebook. Там же можна побачити відео сюжети, які повною мірою передають емоції та атмосферу затишного спортивного свята.

Один з основоположних принципів торгової марки Vita Verde – за будь-яких обставин зберігати вірність здоровому способу життя і своїм партнерам. Тому не дивно, що бренд знову виступив спонсором змагання. Зокрема, Vita Verde стала основним спонсором забігу на дистанції 5,5 км. Всі учасники забігу на цій дистанції отримали номери з логотипом Vita Verde.

За ще однією доброю традицією призи від Vita Verde отримали володарі золотих, срібних і бронзових медалей серед чоловіків і жінок в усіх вікових категоріях. Цього разу Vita Verde вручила переможцям та призерам яскраві  пам’ятні призи. Переможці на дистанціях отримали фірмову бігову футболку Vita Verde яскраво-салатового кольору. Срібні призери отримали скляний салатник оригінального дизайну, а бронзові призери – добре впізнаваний брендований фартух.

Крім того, теж за традицією, фірмова футболка Vita Verde стала одним з найцінніших виграшів передстартової лотереї, де «лотерейними квитками» слугували зареєстровані номери учасників.

Цей рік видався непростим з цілого ряду причин. Але для тих, хто прагне до здорового тіла, а через нього – до здорового духу, завжди знайдеться час і місце для свята. Еко-трейл «Барви осені» – переконливий доказ цього. І бренд Vita Verde з радістю готовий підтримувати подібні здорові починання – сьогодні завтра і завжди.

 

bo_2 (1)