Салат Ромен. Історія з географією

02

19 Тра Салат Ромен. Історія з географією

Ми починаємо серію історій про те, як в нашому раціоні з’явилися ті чи інші здорові продукти, а також про те, звідки і як вони з’являються на прилавках і ваших столах під маркою Vita Verde.

Отже, наш перший герой – це салат. Салат ромен.

In Lactuca veritas

Салат ромен вже своєю назвою вказує на своє походження, хоча сама назва сорту «ромен» була вигадана американськими селекціонерами відносно недавно.

Ромен – один з найвідоміших культурних сортів рослини латук (лат. Lactūca), яку ми знаємо як власне салат.

Взагалі-то культурний салат відомий ще з часів стародавнього Єгипту, тобто йому не менше 5000 років. Спочатку дикий салат єгиптяни збирали і використовували як лікарську рослину, а пізніше навчилися його спеціально вирощувати – теж як лікарську рослину. Вважалося, що салат повертає чоловікам силу, а жінкам – плодючість. Дикі різновиди салату і тепер можна зустріти в теплих краях Старого Світу – від Італії до Індії.

За однією версією сорт ромен, як ми говорили вище, спочатку був виведений римлянами. За іншою версією, батьківщина цього сорту салату – грецький острів Кос в Егейському морі, недалеко від узбережжя Туреччини. Звідси його більш рання назва – кос-салат. До речі, острів Кос – батьківщина знаменитого Гіппократа. Співпадіння?

Однак саме промислове вирощування салату почалося в Стародавньому Римі, саме римляни стали активно вживати салат не тільки як ліки, але і як смачну і освіжаючу страву. Римляни і дали всій групі цих рослин назву «латук», яке походить від слова Latte – «молоко» через властивий салату молочний сік.

Вчені вважають першим культурним сортом салату так званий компасний салат (Lactuca serriola Tomer), що був по суті тим же культивованим диким салатом. Що ж стосується сорту ромен, то тут версії різняться: одні вважають, що ромен – прямий спадкоємець компасного салату, і з’явився майже одночасно з ним в Давньому Римі (але там він називався Каппадокійським, римляни вважали, що його батьківщина – Каппадокія в Малій Азії), інші ж датують його появу серединою XVI століття. Дехто навіть вважає, що салат ромен – той самий салат зі Стародавнього Єгипту, вказуючи на малюнки характерного саме для ромена гострого листя салату на стінах гробниць фараонів. Але незважаючи на плутанину і різноманіття версій, в будь-якому випадку можна сміливо стверджувати, що ромен – один з найстаріших і найвідоміших сортів салату.

Не перший, але й не другий

Сьогодні з сортів салату за своєю популярністю і обсягами виробництва в світі ромен поступається тільки айсбергу. Це пояснюється більшою врожайністю айсберга і універсальністю кулінарного застосування цього сорту через нейтральний смак без гірчинки. Але зате салат ромен значно перевершує айсберг за вмістом корисних речовин.

Якщо брати географію поширення, то найбільшим виробником салату ромен в світі є Китай, але при цьому майже весь вирощений там салат йде на внутрішній ринок. Найбільшим же експортером ромена в світі є Іспанія, друге місце посідають США.

Салат ромен також успішно вирощується і в Україні, причому його товарні і смакові якості (в тому числі і безпечність) не поступаються рівню кращих світових виробників.

Сезон українського ромена вже стартував. Зараз салат активно збирають на півдні: в районі Мелітополя, Херсона, Каховки, Одеси. Зовсім скоро, приблизно через два тижні, стартує сезон в Київській, Вінницькій, Житомирській областях.

Поля Vita Verde знаходяться на півночі України, в Чернігівській області. Тому сезон ромена від Vita Verde почнеться трохи пізніше, приблизно 10-го червня і триватиме до середини жовтня.

Саме в цей час ви зможете спробувати і оцінити справжній ґрунтовий, а не тепличний салат – соковитий, сильний, по-справжньому корисний, повний енергії землі і сонячного світла. На полях Vita Verde вирощується не тільки звичайний ромен, а й міні-ромен, причому не тільки зелений але і червоний. Поєднання цих різновидів популярного і улюбленого сорту надає салатній суміші яскравість і пікантний гіркуватий присмак

Не без прихованої гордості хочемо відкрити ще один секрет: Vita Verde – єдиний з виробників митих різаних салатів в Україні, який використовує салат ромен в своїх рецептурах. Справа в тому, що ромен – ніжний і дорогий салат, який в процесі автоматизованої мийки та чистки часто рветься і псується, тому багато виробників просто не ризикують з ним працювати. У Vita Verde встановлена єдина в Україні нова виробнича лінія, яка забезпечує максимально можливу дбайливу мийку і сушку ніжних і таких смачних салатних листочків.

Таким чином торгова марка Vita Verde гарантує повну відповідність своєї продукції європейським стандартам якості і безпеки. Сьогодні ви можете замовити салатні суміші в інтернет-магазині Vita Verde з доставкою додому на нових вигідних умовах. Нові ціни на ваші улюблені продукти можна дізнатися тут.

Дещо про кулінарію і користь

Рецептів страв з салату ромен існує безліч. Але найвідоміша з них – поза сумнівом, легендарний «Цезар». Саме ромен надихнув американського кухаря італійського походження Цезаря Кардіні на створення знаменитого салату, який він назвав своїм ім’ям. За легендою, салат був винайдений Кардіні 4 липня 1924 року (у День незалежності США), коли на кухні майже нічого не залишилося, а відвідувачі, які святкували, вимагали їжі. У 1953 році салат «Цезар» відзначений епікурейським товариством в Парижі як «кращий рецепт, що з’явився в Америці за останні 50 років».

З тих пір створено безліч варіантів і варіацій цього салату, перепробувано безліч найрізноманітніших компонентів, але один з них – салат ромен – залишається незмінним в будь-якому випадку.

Взагалі ж, пропонуючи різні рецепти з листям салату, їх автори дуже часто рекомендують саме ромен. Особливо, якщо мова йде про страви здорового харчування. І на це є дуже вагомі причини.

Соковиті листя салату ромен багаті на вітаміни (С, В, PP та ін.), солі калію, заліза, фосфору та інших елементів, каротин, а також містять фруктозу, лимонну і фолієву кислоти. Такий багатий вміст корисних мікроелементів доводить, що цілющим цей салат древні вважали не дарма. Зокрема, вживання салату ромен сприяє здоров’ю серцево-судинної системи і шлунково-кишкового тракту, а також дозволяє підтримувати на оптимальному рівні водно-сольовий баланс в організмі. У рейтингу салатів за вмістом корисних речовин ромен поступається тільки крес-салату і шпинату.

У кожного здорового продукту – своя історія. І дуже часто вона виявляється давнішою, ніж ми думали і цікавішою, ніж ми уявляли. Залишайтеся з Vita Verde, щоб дізнатися більше про те, що ви їсте і бути впевненим, що зробили правильний вибір.