Коронавірус і продукти харчування: чи є привід для занепокоєння?

analysis-4892023_1920

30 Бер Коронавірус і продукти харчування: чи є привід для занепокоєння?

Епідемія коронавірусу викликала хвилю страху і побоювань. І до цілком обґрунтованих закликів до обережності і попереджень медиків додалася маса «страшилок» і вигадок, викликаних неперевіреною інформацією в мережі. Це не дивно: адже все невідоме лякає. Тому чим більше туману буде розсіяно достовірною інформацією, що спирається на наукові докази, тим спокійніше на душі буде у кожного з нас.

Серед тривожних запитань, викликаних браком інформації, є й таке: чи передається коронавірус COVID-19 через продукти харчування або через їх упаковку? Особливі підозри викликає продукція, готова до вживання, яка не вимагає додаткової санітарної або термічної обробки.

Офіційний висновок

Одразу поспішаємо заспокоїти. Європейські та американські вірусологи в один голос стверджують: на даний момент не виявлено ніяких доказів того, що коронавірус COVID-19 передається з продуктами харчування. Це оптимістичне твердження міститься в двох майже одночасно опублікованих заявах Європейського органу з безпеки харчових продуктів (EFSA) і Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA). Дослідження вірусу при цьому тривають практично безупинно, і обидві авторитетні організації обіцяють оперативно повідомляти про всі його нові виявлені властивості.

Чи є ризик що вірус потрапить в продукт на виробництві?

Зазвичай продукти, які не потребують додаткової обробки, при їх виробництві та упаковці піддаються ретельному сортування і перевірці на всіх етапах.

Так, кожна партія сировини для продукції торгової марки Vita Verde проходить найсуворіший санітарний контроль та має відповідний карантинний сертифікат. У процесі виробництва сировина (салати та інші овочі) миється в трьох ваннах із застосуванням засобів дезінфекції води (надоцтова кислота і пероксид водню) і потім ополіскується чистою водою. Така обробка не дає вірусу жодних шансів потрапити всередину упаковки продукції Vita Verde.

Це вже не кажучи про те, що вченими на даний момент повністю доведено, що коронавірус на рослинах не виживає. Навпаки, дослідниками з Нідерландів і Бельгії в деяких рослинах знайдені речовини, що руйнують ліпідну оболонку вірусів. Це відкриття припускає можливість в майбутньому синтезувати ефективний антивірусний препарат на натуральній основі. Зараз проводяться активні випробування на тваринах.

Чи є шанс заразитися коронавірусом від їжі?

На думку американських вірусологів невеликий ризик зараження існує при прямому контакті зі співробітником торгової компанії або закладу громадського харчування, що доставляє їжу додому. Такий співробітник потенційно може бути носієм вірусу. Однак і цей ризик фахівці оцінюють як дуже низький. А якщо застосувати невеликі запобіжні заходи, цей ризик також зводиться до нуля.

До таких заходів перестороги відносяться безконтактні доставки, наприклад, коли ми просимо залишити продукти на ганку або біля порога квартири, і при цьому використовуємо безконтактну або безготівкову форми оплати.

Інша справа – відвідання супермаркету. Тут ризик заразитися набагато вищий. Однак справа тут зовсім не в продуктах, а в тісному контакті в закритому приміщенні з багатьма людьми, деякі з яких можуть бути носіями вірусу.

Звичайно, є невелика ймовірність, що хтось чхне поруч з прилавком, і крапельки потраплять на упаковку. Але навіть в цьому випадку коронавірус може стати проблемою тільки якщо ви доторкнетеся до зараженого предмету, а потім торкнетеся вашого обличчя, вважають американські фахівці. Ось чому, виходячи з магазину, ви повинні обов’язково продезінфікувати руки рідким антисептиком або спеціальною серветкою.

Незважаючи на невеликий ризик, для надійності все ж варто вжити деякі запобіжні заходи. Особливо це стосується людей похилого віку. Таким людям експерти рекомендують брати з собою в магазин власні пакети або сумки та одноразові рукавички.

Удома ви можете вийняти їжу з фабричної упаковки, правильно утилізувати її і покласти їжу на тарілку. Потім після утилізації упаковки і рукавичок вимийте і продезінфікуйте руки. Ось, мабуть, і все.

А наостанок …

Ще більш приємні новини: навіть якщо ви випадково з’їли їжу з вірусом, в травному тракті не так багато рецепторів, до яких вірус може чіплятися, тому ковтання вірусу навряд чи призведе до зараження.

Іншими словами, ваша травна система сама позбавиться вірусу.

Отже: єдиний стовідсотково доведений шлях передачі коронавірусу на даний момент – респіраторний, тобто повітряно-крапельний. Єдиний шлях уберегтися від нього – ретельне дотримання соціальної дистанції і правил гігієни, в тому числі інформаційної. Тому що давно доведено: душевний спокій і позитивний настрій самі по собі підвищують опірність організму будь-яким вірусам.