Якими продуктами варто запастися під час епідемії коронавірусу: поради дієтологів

Слой 0

25 Бер Якими продуктами варто запастися під час епідемії коронавірусу: поради дієтологів

Карантин – це не просто обмеження, це інший спосіб життя, незвичний для більшості з нас, коли доводиться змінювати майже все, включаючи і режим харчування. Але такий перехід можна зробити менш чутливим, якщо дотримуватися певних рекомендацій. Деякими з них з нами діляться американські дієтологи.

Навіть якщо ви застрягли вдома, вам зовсім не потрібно жити на картоплі і рисі, – вважає Керолайн Вест Пассерелло, зареєстрований співробітник Академії харчування та дієтології США. Невелике попереднє планування допоможе вам і вашій родині повноцінно харчуватися протягом багатьох тижнів.

«Готування з обмеженими ресурсами – це свого роду виклик, але це може навіть бути цікаво», – вважає доктор Пассерелло.

Ось що рекомендують дієтологи, щоб ви могли продовжувати їсти здорову їжу  навіть під час карантину.

Перш ніж оновити запаси, позбудьтеся старих продуктів

Перш за все, позбудьтеся старої їжі, яку довго зберігати не можна, і ретельно складіть перелік продуктів і предметів першої необхідності, які потрібно придбати на час надзвичайної ситуації.

За словами Бонні Тауб-Дікс (Bonnie Taub-Dix), дієтолога і автора книги «Прочитати, перш ніж з’їсти», при загрозі надзвичайної ситуації рекомендується приготувати запаси продовольства на термін до двох тижнів.

«Так, це потребуватиме непередбачених витрат, але це не повинно бути приводом для переживань», – говорить доктор Тауб-Дікс. «Навпаки, це повинно принести вам душевний спокій і впевненість від усвідомлення того, що ви готові до непростих часів».

«Насамперед потрібно просто оцінити те, що у вас є в наявності, і позбутися усього зайвого або того, що легко псується», – радить дієтолог Бріджит Цейтлін, власник клініки BZ Nutrition.

«Перегляньте вміст вашої комори і морозильної камери і викиньте всі продукти, у яких закінчився або скоро закінчується термін придатності. Це місце вам буде потрібно для хороших правильних продуктів», – говорить доктор Цейтлін.

Базовий список повинен включати основні групи продуктів харчування і повний набір макроелементів, в тому числі:

  • джерела білку, такі як рибні консерви (лосось, тунець) і бобові;
  • консервовані та заморожені овочі і фрукти, включаючи томатне пюре або пасту;
  • продукти з цільного зерна, включаючи хліб, коричневий рис і макарони з цільнозернової пшениці (або нут);
  • корисні жири, такі як оливкова олія, горіхи і горіхові олії.

 

Поки ви готуєте запаси, радить доктор Цейтлін, постарайтеся, щоб вони максимально відповідали вашим улюбленим рецептам і, якщо вони добре зберігаються в морозильній камері, подумайте про те, щоб заготовити про запас напівфабрикати улюблених страв, які потім можна буде просто швидко розігріти.

«Врешті-решт, коли карантин закінчиться, у вас з’явиться можливість купити будь-які продукти в будь-який момент, тому ви зможете як завгодно доповнити свої залишки карантинних заготовок», – додає доктор Цейтлін.

Спочатку використовуйте свіжі продукти

Опитані нами дієтологи рекомендують спочатку вживати свіжі продукти, перш ніж переходити на запаси заморожених продуктів і продуктів тривалого зберігання.

«Використовуйте ті продукти, у яких найменший термін придатності, якщо ви не хочете, щоб вони пропали даремно. Це означає, що на першому етапі карантину в вашому меню буде якомога більше свіжих фруктів, овочів і різноманітних смаколиків. Доктор Пассерелло рекомендує класти в страви більше часнику та цибулі, оскільки ці продукти можуть сприяти зміцненню імунної системи. Проте, даремно сподіватися не варто – на жаль, немає ніяких наукових доказів того, що будь-які продукти можуть запобігти або вилікувати будь-яку хворобу. Це всього лише інтернет-міфи.

Доктор Цейтлін нагадує, які свіжі продукти можна зберігати довго: коренеплоди (картоплю, батати і цибулю), а також цитрусові (перш за все лимони).

Зараз випускається багато продуктів, високотехнологічна упаковка яких дає можливість продовжити їх зберігання (наприклад, сири і молочнокислі продукти), але закуповувати їх потрібно, дотримуючись виробленого плану споживання на період карантину та розробленого заздалегідь меню. Головне – не забувати використовувати продукти якомога швидше після відкриття упаковки.

«Чим частіше ви відкриваєте упаковку, тим більше повітря надходить в продукт. Разом з повітрям в продукт потрапляють бактерії, а значить – він швидше псується, і вам доведеться викинути його», – пояснює доктор Цейтлін.

На думку доктора Тауб-Дікс, чим ближче закінчення терміну придатності продукту, тим частіше ви повинні перевіряти і оцінювати його свіжість і безпеку. Постійно перевіряйте їжу на наявність видимих ознак псування, нюхайте її і пробуйте на смак невелику кількість. При перших сумнівах, безжально викидайте продукт.

При цьому, багато продуктів залишаються їстівними і після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці, просто вони втрачають смак і свіжість. Йдеться, наприклад, про пластівці і сухі сніданки. А ось з м’ясними та рибними консервами ніякого компромісу бути не може – тільки на смітник.

Менше солі – більше інших спецій

Не є секретом, скільки ми використовуємо солі, не тільки для смаку, але і в якості консерванту. Тому споживання солі в період карантину потрібно особливо строго контролювати.

За словами доктора Цейтлін, занадто велика кількість солі може призвести до зневоднення, викликати втому, запаморочення і інші неприємні симптоми, які нікому з нас в надзвичайній ситуації не потрібні.

Для запасів намагайтеся вибирати продукти зі зниженим вмістом солі. Якщо у вас все ж є консервовані продукти з високим вмістом солі, ви можете промити їх перед приготуванням. Йдеться перш за все про консервовані боби та овочі.

Для збагачення смаку розгляньте альтернативні солі варіанти, такі як висушені трави: материнка, базилік, чебрець і розмарин; спеції: перець, порошок чилі, куркума і паприка або безсольові приправи, включаючи, наприклад, порошок каррі.

Не забувайте воду і електроліти

За карантинної ситуації необхідно пити багато води. Більшість експертів рекомендують мати в запасі не менше 4 літрів чистої води в день на кожну людину (а також домашню тварину) у вашій родині.

Доктор Тауб-Дікс також рекомендує мати певний запас спортивних напоїв в якості джерела калорій і електролітів, особливо якщо ви захворіли і втратили апетит.

Хочеться сподіватися, що карантин не порушить подачу води у водогоні, проте серйозна надзвичайна ситуація може обмежити доступ до чистої води, роблячи ще більш важливим скорочення споживання натрію і збереження ваших водних ресурсів, додає доктор Пассерелло.

Тому потрібно заздалегідь планувати використання ваших харчових запасів, рівномірно і потроху розподіляючи продукти з вмістом солі.

 

Вибирайте за смаком і силами

Коли ви запасаєтеся продуктами, радить доктор Пассерелло, намагайтеся віддавати пріоритет тим, які, з одного боку, подобаються вам і вашій родині, а з іншого – не будуть віднімати у вас багато часу і сил на готування.

Зберігання інгредієнтів для складних кулінарних шедеврів виявиться марним, якщо у вас не буде сил готувати, тому подумайте і про готові продукти, такі як рис швидкого приготування або супові концентрати.

«Правильно розставивши пріоритети, ви, як не дивно, заощадите і час, і нерви, і корисний простір для зберігання», – додає доктор Пасеррелло.

І нарешті, не забудьте поповнити набір кухонних інструментів, таких як консервні ножі, які вам знадобляться для приготування їжі. Не зайвою буде і деяка кількість одноразового посуду.

Автор: Габріела Ландсверк

Джерело: https://www.businessinsider.com/