Не чекаючи весни. Vita Verde на Salomon Nyvky Winter Cross

Main

13 Лют Не чекаючи весни. Vita Verde на Salomon Nyvky Winter Cross

Справжні любителі бігу виходять на дистанцію в будь-яку погоду. Що і підтвердили наочно учасники забігу Salomon Nyvky Winter Cross, який відбувся 9 лютого в мальовничому парку Нивки.

Учасники змагалися на чотирьох дистанціях: 9 км, 3 км і двох дитячих: 200 і 400 метрів. Варто зазначити, що траса відрізнялася певною складністю, оскільки була прокладена по сильно пересіченій місцевості з різноманітним покриттям – від ґрунтовки до плитки. Результати забігів і імена переможців можна подивитися на сторінці Salomon Nyvky Winter Cross в мережі Facebook.

Погода для зимового забігу теж була майже ідеальною – невеликий морозець без вітру, який з одного боку надавав бадьорості, а з іншого – не створював дискомфорту. Погода, мальовнича траса і прекрасна організація – ці три фактори створили прекрасну атмосферу на першому забігові, організованому Salomon Running Club в новому сезоні – 2020.

Торгова марка Vita Verde і в цьому році продовжує неформальне і плідне партнерство з Salomon Running Club і бере найактивнішу участь в багатьох заходах клубу. Як результат – постійні учасники забігів вже зустрічають команду Vita Verde як старих добрих знайомих і щиро радіють, щойно побачивши фірмові зелені повітряні кульки.

02

Така реакція – вірна ознака того, що Vita Verde поступово стає невід’ємною складовою цих стартів, сприймається як надійний, вірний і смачний партнер здорового життя. І в цьому забігу команда Vita Verde залишилася вірною собі, за доброю традицією нагородивши переможців та призерів, а також надавши свої призові набори смаколиків і пам’ятні сувеніри для розіграшу в лотереї серед учасників.

Бігуни відкрили сезон забігів, Vita Verde поставила нову точку відліку на довгій дистанції успішного партнерства. Попереду багато стартів, кілометрів, переможних фінішів, а також міцне співробітництво однодумців, що впевнено переходить в справжню здорову дружбу.

03