Волоські горіхи «живлять» кишечник і допомагають зміцнити здоров’я серця

nuts-4062624_1920

28 Січ Волоські горіхи «живлять» кишечник і допомагають зміцнити здоров’я серця

Волоські горіхи можуть бути не лише смачною закускою, а й сприяють розвитку бактерій, корисних для кишечника і організму в цілому.

 

В ході рандомізованого контрольованого дослідження вчені Університету штату Пенсильванія (США) виявили, що щоденне вживання волоських горіхів в рамках здорової дієти безпосередньо викликає зростання числа деяких бактерій, які можуть ефективно сприяти зміцненню здоров’я. Крім того, встановлено, що зростання числа цих кишкових бактерій пов’язане зі зменшенням ризику серцевих захворювань.

«Заміна звичайної закуски (особливо якщо це нездорова закуска) такими продуктами як волоські горіхи – це невелика зміна в раціоні, яке помітно оздоровить ваше харчування», – вважає Кристина Петерсен, доцент Університету штату Пенсильванія. «Є суттєві свідоцтва того, що вживання від 60 до 80 грамів волоських горіхів на день в рамках здорової дієти може стати хорошим способом не тільки поліпшити здоров’я кишечника, але і знизити ризик серцевих захворювань».

Дослідження, які проводилися раніше, показали, що щоденне вживання в їжу цілих ядер волоських горіхів знижує рівень холестерину і кров’яний тиск. Ці ж дослідження привели вчених до гіпотези, що зміни в бактеріальному складі шлунково-кишкового тракту, також відомого як кишковий мікробіом, можуть підтвердити і пояснити відому здавна користь вживання волоських горіхів для серцево-судинної системи.

«Зараз вчені звернули найпильнішу увагу на зв’язок між станом кишечника і його впливом на загальний стан здоров’я», – пояснює керівник дослідження Пенні Кріс-Етертон, професор-нутриціолог Університету штату Пенсильванія. «На додаток до розгляду таких факторів, як ліпіди і ліпопротеїди, ми хотіли пильніше розглянути здоров’я кишечника. Ми також хотіли отримати відповідь на питання, чи пов’язане споживання волоського горіха зі змінами в стані здоров’я кишечника, а через здоров’я кишечника – зі зменшенням ризику серцево-судинних захворювань».

Для дослідження були залучені 42 волонтери з надмірною масою тіла або ожирінням у віці від 30 до 65 років. Протягом двох тижнів до початку дослідження учасники отримували середньозбалансовану дієту (так звану, «американську» дієту).

Після цієї «пробної» дієти учасникам за жеребом було призначено одну з трьох видів дієт. Кожна з трьох призначених дієт включала менше насичених жирів, ніж звичайна дієта. До складу однієї з дієт входили цільні ядра волоських горіхів, друга дієта включала таку ж кількість альфа-ліноленової кислоти (ALA) і поліненасичених жирних кислот без волоських горіхів, а третя дієта частково заміняла іншу жирну кислоту – олеїнову – тією ж кількістю хімічної ALA, яке було виявлено в волоських горіхах, але замість самих горіхів.

У всіх трьох дієтах волоські горіхи або рослинні олії використовувалися замість насичених жирів. Всі учасники дотримувалися призначеної дієти протягом шести тижнів із перервами між періодами дієти.

Щоб проаналізувати бактерії в шлунково-кишковому тракті, дослідники зібрали фекальні проби за 72 години до того, як учасники закінчили попередню дієту і за такий же час перед закінченням кожного з трьох періодів досліджуваної дієти.

«Дієта з включенням волоських горіхів стимулювала зростання цілого ряду кишкових бактерій, які, як було встановлено ще раніше, корисні для здоров’я», – коментує отримані результати доктор Петерсен. «Зокрема, відзначено значне зростання числа бактерій Roseburia, які захищають внутрішню слизову оболонку кишечника».

Дослідники також виявили, що існував істотний зв’язок між змінами у видовому складі кишкових бактерій після вживання дієти з волоського горіха і факторами ризику серцевих захворювань. Зростання числа бактерій Eubacterium eligens був пов’язаний з поліпшенням відразу декількох різних показників кров’яного тиску. Це дозволяє припустити, що наявність великої кількості бактерій Eubacterium eligens значно знижує рівень ризику захворювань серцево-судинної системи.

Крім того, велика кількість бактерій іншого виду Lachnospiraceae безпосередньо пов’язана зі значним зниженням артеріального тиску, рівня загального холестерину і холестерину LDL.

При цьому після двох інших дієт, які не містять волоських горіхів, не було виявлено скільки-небудь значимої кореляції між зростанням числа бактерій і факторами ризику серцевих захворювань. Вчені прийшли до висновку, що ядра волоських горіхів служать прекрасною їжею для кишкового мікробіома, причому бактерії не тільки ростуть чисельно, а й працюють більш активно.

Регіна Ламенделла, ад’юнкт-професор біології в коледжі Juniata, вважає, що отримані дані є прикладом того, як люди можуть самі зробити свій кишечник сильніше і здоровіше.

«Такі продукти, як цілісні волоські горіхи, забезпечують надходження різних речовин – наприклад, жирних кислот, клітковини і біологічно активних сполук, необхідних для харчування нашого кишкового мікробіома», – говорить доктор Ламенделла. «У свою чергу, це може допомогти генерувати корисні метаболіти та інші продукти для нашого організму».

Професор Кріс-Етертон додає, що на наступному етапі досліджень можуть розкритися нові аспекти впливу волоських горіхів на мікробіом і через нього – на здоров’я інших органів людини.

«Отримані дані доповнюють те, що ми вже знаємо про користь волоських горіхів для здоров’я. Ми дізналися багато нового про вплив горіхів на здоров’я кишечника», – сказала професор Кріс-Етертон. «Дослідження дає нам серйозну підставу стверджувати, що горіхи можуть кардинально змінити здоров’я кишечника. Тепер ми зацікавлені в тому, щоб розширити спектр дослідження дії горіхів, зокрема з’ясувати, як їх вживання може вплинути на рівень цукру в крові».

Автор: Аліса Тіндалл

Джерело: https://www.sciencedaily.com/