Звідси і до весни. Vita Verde на «Втечі з Межигір’я»

Main (1)

25 Лис Звідси і до весни. Vita Verde на «Втечі з Межигір’я»

24 листопада, в морозну, але сонячну неділю, відбувся забіг, який можна назвати фінальним стартом 2019 року. На мальовничих алеях і доріжках колишньої резиденції №1 відбувся традиційний забіг «Втеча з Межигір’я 2019», який вже не перший рік організовує і проводить клуб Top Runners.

01

Кожне змагання, організоване Top Runners, крім обов’язкової програми (старти, дистанції, нагороди), має і свої родзинки. Якщо говорити конкретно про «Втечу з Межигір’я», то тут потрібно відзначити яскравий і дотепний костюмований забіг, який служить прелюдією до «серйозних» дистанцій, а також обов’язкова «їжа з багаття», яка привабливо димить на фініші.

02

Учасники змагалися в наступних бігових дисциплінах:

  1. Костюмований забіг
  2. 5 000 м
  3. 10.000 м
  4. Скандинавська хода – 5 000 м

Останній старт 2019 року, на загальну думку учасників, пролунав красивим і веселим акордом. Цьому сприяло все: і яскраве сонечко, і здоровий морозець, і позитивний настрій кожного учасника. Без сумніву, в минулу неділю відбулися гідні проводи змагального сезону, що минає, про які залишаться найприємніші враження.

Імена переможців та результати можна подивитися тут.

03

Торгова марка Vita Verde, як переконаний прихильник здорового способу життя і надійний партнер організаторів забігу, взяла найактивнішу участь у фінальному змаганні. За сталою традицією, переможці та призери двох дистанцій (5 і 10 км), переможці і призери змагання з скандинавської ходьби, а також три учасники костюмованого забігу, чиї костюми були визнані найбільш креативними і оригінальними, отримали кошики здорової свіжості від Vita Verde, що вже стали популярними і улюбленими. Це, звичайно, додало щасливим власникам призів і гарного настрою, і радості від перемоги.

04

Ми говоримо «прощавай» біговому сезону-2019. Але це всього лише зимовий тайм-аут. І учасники, і організатори, і партнери забігів Top Runners вже починають готуватися до нового сезону. Тренувальний процес не припиняється в будь-яку погоду, а прагнення до нових вершин допомагає коротати час простою і чекати весни.

05

Нові старти ближче, ніж ви думаєте. Вже скоро – зустрічаємо сезон забігів – 2020 разом з Vita Verde!