Свіжа фарба ресторанного мистецтва. Vita Verde на RestArt 2019

Main

22 Лис Свіжа фарба ресторанного мистецтва. Vita Verde на RestArt 2019

14 і 15 листопада в Києві проходив захід особливого рівня. Лідери українського ресторанного бізнесу зібралися під гостинним дахом Pochayna Event Hall на Форум RestArt 2019.

Оголошена попередньо програма RestArt 2019 приваблювала масштабністю і різноманітністю. За два дні роботи форуму можна було прослухати майстер-класи всесвітньо відомих шефів, власників ресторанів з мішленівськими зірками або знаменитих до тремтіння в колінах ресторанних критиків. Можна було взяти участь в дискусії з представниками бізнесу HoReCa про шляхи і напрямки його розвитку. Можна було прослухати надзмістовну лекцію про птицю в кулінарії, в якій розкривалися всі її смакові секрети до останнього хрящика. І можна було просто розслабитися, поєднуючи атмосферу крутої вечірки з корисним спілкуванням «без краваток».

Невід’ємною частиною дводенного тріумфу смаку і свята є виставкові зали RestArt Expo&Test – 5000 кв.м open space для презентації товарів і послуг для ринку HoReCa. Саме там розташовувався стенд компанії Vita Verde, яка за доброю традицією представила на ознайомлення і суд професіоналів кращі товари для сегмента HoReCa.

На відміну від масових виставок такі заходи як RestArt мають свої незаперечні переваги. Тут немає галасливого натовпу або завзятих мисливців за сувенірами. Тут неголосно і неспішно спілкуються професіонали ресторанної справи, тут жодна людина, що проходить повз ваш стенд, не є випадковою. Кожен з тих, хто зацікавиться вашим асортиментом і зразками продукції – ваша цільова аудиторія. Кожен, хто взяв візитку – ваш потенційний клієнт. Участь в таких форумах – це майже прямий маркетинг, коли ти безпосередньо спілкуєшся з тим, кому твій товар цікавий і корисний.

Виходячи з таких міркувань, можна назвати участь Vita Verde в роботі форуму корисною і результативною. Нехай число контактів і відносно невелике, але це   багатообіцяючі контакти, які дійсно працюють, і якість яких перекриває будь-яку кількість. Якщо ж говорити про асортимент, то цікавило потенційних партнерів майже все, що пропонувалося під маркою Vita Verde. Але справжньою сенсацією, на думку тих, хто невтомно працював на стенді, стали овочеві спагетті. Для деяких рестораторів це було справжнім кулінарним відкриттям. І перспективи збуту цього виду продукції у Vita Verde дуже обнадійливі.

 

Booth_workers

 

Головний же підсумок участі Vita Verde в форумі – це підвищення рівня впізнаваності і торгової марки, і продукції саме в ресторанному бізнес-співтоваристві. Сьогодні партнерство з галуззю громадського харчування бачиться одним з найбільш перспективних і багатообіцяючих. Якщо виходити з цих міркувань, то можна впевнено констатувати, що мета участі Vita Verde в форумі RestArt-2019 досягнута.