Vita Verde на WorldFood Ukraine

I03MG_20191023_134730

29 Жов Vita Verde на WorldFood Ukraine

З 23 до 25 жовтня в Міжнародному виставковому центрі на Броварському проспекті пройшла, можливо, найважливіша виставка в галузі виробництва продуктів харчування і сегмента Horeca – виставка WorldFood Ukraine.

Виставка WorldFood Ukraine вже стала традиційною в Україні і з кожним роком набирає вагу і підвищує статус. Цього року у виставці взяла участь, 241 компанія з 23 країн світу, а кількість відвідувачів, за даними організаторів, склала 9212, і представляли вони 27 країн світу.

Як заявляють організатори, «Виставка орієнтована на виробників і постачальників продуктів харчування і напоїв, переробні підприємства, дистриб’юторів, експортерів, імпортерів, представників продуктового рітейлу, ресторанного бізнесу України та інших країн». Тобто це найбільший в Україні майданчик для зустрічі представників галузі, де не тільки представляють свої досягнення і новинки, а й ведуть переговори, укладають взаємовигідні контракти та окреслюють шляхи і перспективи довгострокового партнерства.

На виставці Vita Verde представляла свою продукцію на оригінально оформленому стенді. І можна впевнено заявити, що стенд Vita Verde не загубився в яскравому різноманітті виставки. Він постійно привертав увагу відвідувачів, серед яких були і колеги-виробники, представники торгових організацій, ресторанного бізнесу.

Тут немає нічого дивного. Продукція Vita Verde заслужила на особливу увагу не тільки перевіреною якістю своєї традиційної і вже визнаної продукції, а й постійними новинками, такими як «Фітнес-сніданок» або «Антипасто». А також – гнучкою і динамічною маркетинговою політикою, що дозволяє готувати спеціальні пропозиції для самих різних потенційних партнерів: від маленьких кафе до солідних ресторанів, від придорожніх крамничок до мегамаркетів. Кожен з цих бізнес-суб’єктів може отримати саме той асортимент корисної, свіжої та смачної продукції Vita Verde, який користується найбільшим попитом саме в його сегменті, для його споживчої аудиторії.

Ця напрямок роботи для Vita Verde не менш важливий, ніж якість, зручність і вибір продукції. І результати виставки WorldFood Ukraine це блискуче довели.