Барви осені – 2019. Vita Verde на золотий дистанції

Main_Photo

17 Жов Барви осені – 2019. Vita Verde на золотий дистанції

13 жовтня в Броварському лісі відбувся традиційний щорічний еко-трейл «Барви осені».

Учасники змагалися на кількох дистанціях: 21 км для досвідчених стаєрів, 5,5 кілометрів для всіх бажаючих і дистанції для дітей: 300 метрів і 1 кілометр.

Цього разу учасникам змагань сприяло все: і чудова погода – справжнє «бабине літо», і прекрасна організація, і чітка робота волонтерів, і звичайно, мальовничий Броварський ліс на всій довжині дистанції – справжнє буяння золотої осені.

Команда Vita Verde і в цей раз продовжила славну традицію підтримки здорового способу життя та виступила відразу в двох ролях – спонсора та учасника. В якості учасників забігу команда Vita Verde показала результати, гідні лідерів. А в якості спонсора знову потішила чемпіонів і призерів приємними, корисними, смачними і завжди свіжими сюрпризами – фірмовими кошиками з наборами свіжих смаколиків від Vita Verde.

m_01

Переможці напівмарафону та дистанції 5,5 км отримали також фірмові зелені футболки від Vita Verde. А в традиційній лотереї в числі багатьох призів були розіграні фірмові фартухи, салатники і футболки з добре впізнаваним логотипом. Отримання цих приємних призів незмінно супроводжувалося радісними посмішками володарів.

m_02

Це не останній забіг нинішньої осені, в якому Vita Verde приймає партнерську і спонсорську участь. Вже 2 листопада в Пущі-Водиці відбудеться традиційний Каланча Трейл, де смачні і корисні сувеніри від Vita Verde отримають не лише чемпіони та призери, але і щасливчики, які виграють у традиційній лотереї для учасників.

Здорова і активна золота осінь триває. Vita Verde чекає вас на старті осінніх дистанцій.

m_03