Vita Verde на Forech – 2019

Forech

01 Жов Vita Verde на Forech – 2019

25-27 вересня в Міжнародному виставковому центрі на Броварському проспекті столиці пройшов традиційний Ескпофорум ресторанно-готельного і клінінгового бізнесу Forech – 2019.

Організатори позиціонують Експофорум Forech як «… комунікаційний майданчик і виставку ефективних рішень для індустрії гостинності, яка задає нові тренди руху індустрії гостинності шляхом презентацій новітнього обладнання, технологій, послуг і рішень, а також обміну передовим досвідом відкриття і управління бізнесу в секторі HoReCa».

Такий формат виставки залучає велику кількість відвідувачів, в основному з професійного бізнес-сегмента – перш за все тих, хто займається бізнесом громадського харчування всіх типів – від ресторанів “a la carte” до невеликих закусочних.

Саме на цю аудиторію і була розрахована продукція Vita Verde, яка експонувалася на спеціально обладнаному і оформленому стенді бренду. Виходячи з формату виставки Vita Verde представила продукцію, призначену саме для ресторанів і кафе. Це популярні і визнані салати, а також овочі, спеціально підготовлені для кулінарної обробки.

Відвідувачів виставки приваблювало саме те, що продукція Vita Verde реально прискорює і спрощує процес приготування страв, дозволяє зменшити трудовитрати і час приготування, що особливо важливо у великих ресторанах, в яких в годину пік (в обідню перерву і під час вечері) інтенсивність роботи персоналу піднімається до максимуму, і дорога буквально кожна хвилина.

Відвідувачі в належній мірі оцінили такі переваги продукції Vita Verde, як гарантована свіжість і тривалість збереження, використання власної сировини без додавання консервантів. Технології обробки і упаковки, що застосовуються Vita Verde, дозволяють рестораторам завжди мати в холодильнику запас салатів, які можна використовувати за першої потреби.

Для невеликих кафе і закусочних, де немає кухні або вона дуже мала, Vita Verde пропонувала готові салати і фруктові мікси, які можна реалізувати без попередньої кулінарної обробки.

В цілому можна відзначити величезний інтерес відвідувачів виставки Forech – 2019 до продукції Vita Verde всіх сегментів. Це дає всі підстави сподіватися на успішне продовження і розвиток встановлених на виставці контактів, які можуть перейти в довготривалу та плідну співпрацю.