Як за годину пробігти всю Україну. Vita Verde на традиційному Забігу в Пирогові.

Main

27 Сер Як за годину пробігти всю Україну. Vita Verde на традиційному Забігу в Пирогові.

 

24 серпня – День Незалежності України – багато прихильників здорового образу життя і борці за здорову націю вже за традицією зустрічають в місці, де представлена в мініатюрі вся Україна. Це знаменитий Національний Музей культури і побуту в Пирогові, який дав назву традиційної спортивної акції «Забіг в Пирогові».

Учасники змагалися в декількох дисциплінах: 10 км, 5 км, дитячі забіги і змагання зі скандинавської ходьбі на 3 км.

Особливість «Забігу в Пирогові» – неймовірно мальовнича і в той же час досить непроста траса забігу. Пересічена місцевість, перепад висот на дистанції створювали для учасників додаткові виклики. Тим почесніше і радісніше було їх долати, з почуттям законної гордості діставатися фінішу і з не меншим задоволенням вгризатися в скибку соковитого і солодкого кавуна від організаторів.

Про переможців і призерів Забігу детальну інформацію можна подивитися тут.

02

В рамках довгострокових домовленостей з організаторами Забігу в Пирогові – клубом Top Runners – торгова марка Vita Verde прийняла в забігу найактивнішу спонсорську участь. І це не просто мовний зворот. Крім спеціальних призів, які отримали всі переможці та призери забігу, команда Vita Verde сама вийшла на старт забігу і успішно подолала дистанцію, довівши ще раз, що здорове харчування і здоровий спосіб життя  – речі неподільні.

А переможці та призери забігу отримали від Vita Verde традиційні кошики здорової і смачної свіжості. Переможці, крім того, отримали і фірмові салатні футболки Vita Verde, які прекрасно будуть гармоніювати з літнім і навіть осіннім краєвидом під час тренувальних пробіжок, а також слугуватимуть джерелом приємних спогадів. Тому що згадувати про свою перемогу – приємно завжди.

Співпраця Vita Verde з клубом Top Runners ще раз довела свою ефективність і перспективність. Тому що смак боротьби і смак перемоги завжди повинен бути свіжим. А Vita Verde якраз і надає свіжу енергію тим, хто хоче боротися і перемагати.

End