VITA VERDE НА ДНІ НАРОДЖЕННЯ RUNDAY

01MainPhoto

30 Лип VITA VERDE НА ДНІ НАРОДЖЕННЯ RUNDAY

Happy runday to you!  Vita Verde на Дні народження runday

Коли тебе запрошують на День народження – це завжди приємно. А якщо це День народження руху, що об’єднує здорових, веселих і небайдужих людей – це вдвічі приємніше.

Торгова марка Vita Verde з радістю і ентузіазмом взяла участь у святкуванні Дня Народження руху runday, якому 27 липня виповнилося рівно 3 роки. Історія співпраці Vita Verde і runday нараховує поки менше року, але й за цей час партнерство стало настільки тісним, а відносини – настільки дружніми, що для нас це майже сімейне свято.

02Group

Можна скільки завгодно сперечатися, багато це чи мало. «Всього лише три роки» або «вже цілих три роки». У всякому разі «здоровий трирічник» не просто твердо стоїть на ніжках, але ще і досить швидко бігає. А з огляду на те, що для цього runday і створювали, успіхи наявні.

03Start

Ось і цього разу центральною подією був все-таки забіг. Але йому передувало і за ним слідувало багато нетипових пунктів програми, які яскраво демонстрували: забіг сьогодні не звичайний, а святковий.

04Finish

Невелика «урочиста частина» перед стартом, на якій організатори runday Алена Лащенко і Йен Бірдер поділилися короткими спогадами про те, «як все починалося», а також перерахували досягнення руху і подякували всім волонтерам, спонсорам і партнерам.

05Zaminka

Традиційна заминка після забігу в цей день теж була незвичайною, оскільки проводив її по-справжньому зоряний коуч – Олександр Абраменко, український фристайліст, майстер лижної акробатики, Олімпійський чемпіон 2018 року.

06VoleyBall

Гідним фіналом свята став runday-пікнік, на якому був і пляжний волейбол, і барбекю з приємним димком, багато фото і селфі (зокрема в оригінальній фоторамці, з фірмовими кульками і прапорами Vita Verde), а головне – багато жартів і неймовірно багато гарного настрою.

07Salatnik

І звичайно ж, було безліч подарунків. Чи варто говорити, що Vita Verde теж прийшла на свято не з порожніми руками. У святковому розіграші призів брали участь фірмові фартухи і великі салатниці від Vita Verde.

Як не банально це звучить, але свято вдалося. А Vita Verde зі свого боку щиро сподівається, що такі свята триватимуть і надалі. Тому що у активного, здорового способу життя не буває фінішу – тільки вперед, до нових досягнень і новим свят!

08Sharik