ТОНКОЩІ І ХИТРОЩІ ЗБЕРІГАННЯ У ХОЛОДИЛЬНИКУ

Продукты, которые нельзя класть в холодильник

22 Лип ТОНКОЩІ І ХИТРОЩІ ЗБЕРІГАННЯ У ХОЛОДИЛЬНИКУ

У спекотну літню пору значення холодильника в нашому житті різко зростає. Він – хранитель свіжості наших продуктів і за великим рахунком, не просто скромно стоїть у кутку, а без перебільшення, стоїть на сторожі нашого здоров’я. Завдяки йому ми можемо їсти свіжі та не зіпсовані продукти.

Однак, існує цілий ряд продуктів, які не бажано зберігати в холодильнику. Тому що при охолодженні або заморожування вони втрачають не тільки смак і аромат, але і масу корисних речовин. Тому зберігати їх потрібно по-іншому. Ось що радять фахівці з Канади – країни, де знають, що таке холод.

Цибуля

Зберігайте неочищену цибулю в прохолодному, сухому, добре провітрюваному місці. Експерти з національної асоціації цибулі США і Канади (є й така!) стверджують, що зберігання неочищеної цибулі вимагає вентиляції, щоб забезпечити оптимальний термін зберігання. Тому не кладіть її в пластикові закриті пакети. Очищену від лушпиння цибулю потрібно зберігати в холодильнику в закритому посуді.

Гарбуз

Як стверджують фахівці Канадської асоціації маркетингу продуктів харчування, гарбузи для зберігання вимагають сухого, темного, холодного приміщення, яке добре провітрюється. Льох або підвал з вентиляцією – кращий варіант.

Цілі дині

«Антиоксиданти в таких продуктах, як дині, легко розпадаються, якщо ці продукти не зберігаються належним чином», – каже Дезіре Нільсен, лікар-дієтолог з Ванкувера. Щоб зберегти ці антиоксиданти, доктор Нільсен пропонує зберігати цілі дині при кімнатній температурі. Розрізану диню краще зберігати в холодильнику в добре накритому посуді.

Часник

Ніколи не зберігайте головки часнику в холодильнику, вони майже напевно почнуть проростати. Замість цього зберігайте їх в сухому темному місці при кімнатній температурі.

Картопля

На думку Асоціації картоплярів Альберти, бульби картоплі слід зберігати в темному, прохолодному і сухому місці. Вдома краще зберігати картоплю в чистому вигляді (тобто без налиплої землі) в добре провітрюваній картонній коробці. Не варто мити картоплю перед її тривалим зберіганням, оскільки волога може викликати гниття.

Мед

Асоціація бджолярів Онтаріо рекомендує зберігати мед в щільно закритій тарі при кімнатній температурі в сухому місці. Кислотний pH і вміст цукру в меді запобігають появі мікроорганізмів, здатних зіпсувати продукт. Зберігання в холодильнику може викликати кристалізацію, що зробить використання меду незручним (його буде важко намащувати). Мед найкраще зберігається в вашій кухонній шафі протягом необмеженого періоду часу.

Цілі помідори

Канадські овочівники і кулінари в один голос стверджують, що холодне повітря може перетворити м’якоть помідорів в неприємну несмачну кашу. Можна спробувати, але чи варто?

Абрикоси, банани, ківі, персики, сливи і манго

Ці фрукти варто купувати трохи зеленуватими і тримати при кімнатній температурі до тих пір, поки вони не дозріють, так вони будуть краще зберігати поживні речовини, стверджують фахівці Канадської асоціації маркетингу продуктів харчування.

Кава

Меленій каві та кавовим зернам потрібні герметичні контейнери і прохолодне, сухе і темне місце, щоб зберегти їх смак і свіжість. Якщо у вас багато несмажених кавових зерен, які не будуть використовуватися негайно, їх можна зберігати в холодильнику. Загорніть зерна в герметичну упаковку (вакуум) і зберігайте в морозильній камері до місяця

Джерело: https://www.besthealthmag.ca