КАРОТИНОЇДИ І ФОТОЗАХИСТ: ВІД СОНЦЯ ДО МОРКВИ

Каротиноиды и фотозащита

03 Лип КАРОТИНОЇДИ І ФОТОЗАХИСТ: ВІД СОНЦЯ ДО МОРКВИ

Що таке “нездорова блідість” і чому вона нездорова? Якщо людина їсть мало овочів, то взимку і навіть у багатьох людей влітку вона виглядатиме “нездорово” блідою. Як відомо, колір шкіри визначається переважно трьома пігментами: гемоглобіном, меланіном і каротиноїдами (виключаючи інші, рідкісні або патологічні пігменти).

Каротиноїди – одні з моїх улюблених сполук. Це досить різноманітний клас, до яких відносяться каротиноїди бета-каротин, лікопін, альфа-каротин і ксантофіли, такі як лютеїн і зеаксантин.

Останнім часом каротиноїди отримують широке визнання. Але нас сьогодні, в першу чергу, буде цікавити їх здатність до фотозахисту. Це важливо, тому що фотостаріння шкіри – серйозна проблема.

Каротиноїди – це жиророзчинні сполуки, тому вони добре працюють як в шкірі, так і в жировій тканині, а крім цього – в головному мозку. Каротиноїди грають важливу роль в найрізноманітніших процесах нашого організму, починаючи від серцево-судинних захворювань і тривалості життя, до катаракти і фотозахисту. Так, виявлено позитивну кореляцію між рівнем каротину в плазмі крові і тривалістю життя приматів.

Деякі каротиноїди (близько 10% різновидів) перетворюються у вітамін A, це, наприклад, бета-каротин, альфа-каротин і бета-криптоксантин. У людей з більш високим вмістом каротину загальний коефіцієнт смертності на 39% нижче середньосвітового. Точно таке ж зниження коефіцієнта пов’язують з високим вмістом лікопіну в організмі.

У сироватці нашої крові виявлено 30-40 видів каротиноїдів, при цьому ми не здатні їх синтезувати самостійно, а концентрація багатьох з них, включаючи лютеїн, бета-каротин і зеаксантин прямо пропорційна їх кількості, отриманої з їжею. Особливо ефективно каротиноїди вправляються з синглетним киснем, це одна з особливих форм активного кисню. Її пов’язують з окисленням холестерину і розвитком серцево-судинних захворювань. Молекули синглетного кисню можуть виявитися найважливішими регуляторами клітинної життєдіяльності, істотно визначальними для механізму ініціації апоптозу.

Накопичення каротиноїдів пов’язано також з накопиченням докозагексаєнової кислоти (ДГК), якої особливо багато в мозку і сітківці ока. Ця кислота містить багато подвійних зв’язків і легко піддається впливу активних форм кисню. А коли з окисленої ДГК виникає гідропероксидний радикал, він може далі провокувати реакцію перекисного окислення ліпідів і пошкодження мембран.

Унікальна особливість лютеїну в тому, що він нейтралізує синглетний кисень без окислення, здатний робити це багато разів і без взаємодії з іншими молекулами.

Лютеїн і зеаксантин виявлені в жовтій плямі сітківки ока. Вони є найважливішими каротиноїдами, які захищають очі від вікових патологій. Крім захисту очей, лютеїн знижує ризик раку молочної залози і серцево-судинних захворювань.

Лютеїн широко поширений в овочах і фруктах. У високих концентраціях він міститься в зелених частинах рослин, так найбільш багатими джерелами лютеїну є шпинат, капуста броколі та кейл (листова капуста). Відзначено, що лютеїн і зеаксантин більш стабільні (в порівнянні з лікопіном). Цікаво, що лютеїн і зеаксантин є ключовими каротиноїдами не тільки в сітківці, але і в головному мозку, де на їх частку припадає 60-80% їх загального вмісту.

Каротиноиды

Різні каротиноїди поглинають світло з різною довжиною хвилі, від 280 до 550 нм (це зелена, синя, фіолетова, ультрафіолетова області спектра). Чим більше в молекулі каротиноїдів пов’язаних подвійних зв’язків, тим більше довжина хвилі світла, який він поглинає. І при цьому, зрозуміло, змінюється і забарвлення конкретного з’єднання. Так, каротиноїди з 3-5 сполученими зв’язками безбарвні (ультрафіолетова область поглинання), а ось дзета-каротин з сімома зв’язками має жовте забарвлення, нейроспорін з дев’ятьма зв’язками – помаранчеве, лікопін з 11 зв’язками – помаранчево-червоне.

 

Поглинання світла і фотозахист

Каротиноїди в рослинах входять до складу світлопоглинаючого пігментного комплексу. Вони запобігають пошкодженню наших клітинних мембран синглетним киснем і в цілому є найбільш ефективною «пасткою» для синглетного кисню: переводять його в безпечний триплетний стан і розсіюють надлишок енергії.

Каротиноїди як структурні елементи вбудовуються в наші клітинні мембрани і захищають їх від пошкоджень вільними радикалами. В принципі, дієтичне споживання будь-якого доступного джерела каротиноїдів помітно знижує пошкодження клітинних мембран, а також захищає цілісність клітин і тканин від ультрафіолету і не тільки. Зрозуміло, якщо такий фізичний механізм не спрацьовує, то каротиноїди можуть просто приймати удар на себе, окислюючись.

Огляд досліджень підтверджує, що люди, які вживають достатньо фруктів і овочів, багатих на каротиноїди, мають менше патологій шкіри, і їх шкіра під дією ультрафіолету повільніше старіє. Так, помірна доза бета-каротину знижує реакцію шкіри на дію ультрафіолету. В одному дослідженні порівнювали дію томатного соку, екстракту томата і синтетичного лікопену.

Максимум вмісту їх в шкірі спостерігався через 12 тижнів (пов’язано зі швидкістю відновлення шкіри і акумуляції лікопену). При цьому екстракт томата на 48% збільшив фотозахист, а ось добавка лікопену – на 25%. Ось очевидна користь цільних овочів. Звичайно, лікопену там і там було однаково, але в овочах є й інші фотопротектори, такі як фітофлуен та ін. А ось дослідження лютеїну і зеаксантину показали, що при їх дефіциті виникають пошкодження сітківки, а харчове додавання їх помітно знижує ступінь пошкодження очей.

 

Висновки

  1. Каротиноїди – важлива частина здорового харчування. Вони захищають шкіру, мозок, сітківку очей і кровоносні судини від старіння і пошкодження.
  2. Нездорова блідість шкіри – ознака того, що ви їсте дуже мало овочів. Вживання овочів потрібно різко збільшити, причому овочів різних, як яскравих, так і зелених. Так, всього три помідори забезпечать вам денну потребу в лікопіні.
  3. Термообробка овочів покращує всмоктування каротиноїдів, також як й подрібнення продуктів, додавання жиру.
  4. Не тільки яскраві (жовті, червоні) овочі, але і темно-зелені містять багато каротиноїдів, просто ці каротиноїди маскуються зеленим хлорофілом. Наприклад, шпинат і листова капуста Кейл – чемпіони за вмістом лютеїну.

 

Автор: Андрій Беловешкін

Джерело: https://www.beloveshkin.com