ЯК ПРАВИЛЬНО МИТИ ОВОЧІ І ФРУКТИ. ПОРАДИ ЕКСПЕРТІВ

Как правильно мыть овощи и фрукты

12 Чер ЯК ПРАВИЛЬНО МИТИ ОВОЧІ І ФРУКТИ. ПОРАДИ ЕКСПЕРТІВ

У зв’язку з настанням літнього сезону питання «як правильно мити овочі і фрукти» знову стає нагальним. Як не дивно, але з цього приводу досі немає єдиної думки. Одні вважають, що ополіскування холодною водою цілком достатньо, інші ж стверджують, що єдиний спосіб по-справжньому прибрати бруд, віск і хімікати з фруктів і овочів – це вимити з милом продукт, який куплений в магазині або на ринку. Правда, вони не кажуть, куди подіти неприємний мильний присмак і запах …

Беззаперечним є одне: фрукти і овочі мити необхідно. Однак навіть у цього простого процесу є найбільш ефективні і безпечні методики. Саме тому ми звернулися за порадою до експертів – дієтологів і інфекціоністів. Їхні думки читайте нижче.

Почнемо з азів. Навіщо взагалі мити фрукти і овочі?

Існує декілька причин, за якими важливо промивати всі фрукти і овочі, які ви вживаєте. По-перше, на них часто лежить бруд, а їсти бруд ніхто не любить. Але важливіше те, що багато фруктів і овочі обприскуються хімікатами – пестицидами і гербіцидами, які далеко не завжди безпечні для вживання.

За словами дієтолога Карини Гейнріх, найважливішою причиною полоскання і чищення овочів і фруктів є захист себе і своєї сім’ї від інфекцій. За даними Управління з контролю за продуктами і ліками США, щорічно від зараженої бактеріями їжі в країні страждають 48 мільйонів чоловік. Так що головна мета ретельного миття овочів і фруктів – зменшити кількість бактерій і таким чином запобігти інфекційним шлунково-кишковим захворюванням.

Лікар-інфекціоніст Марк Санчес додає, що ми знаємо лише про деякі хвороби харчового походження, такі як сальмонельоз або дизентерія. Насправді ж люди підхоплюють цілу низку захворювань від немитих фруктів і овочів – від простого проносу до смертельно небезпечного ботулізму, причому набагато частіше, ніж ми думаємо. «ЗМІ зазвичай повідомляють тільки про серйозні епідемії, хоча при цьому випадки зараження фіксуються щодня», – пояснює він.

Карина Гейнріх також додає, що час миття овочів і фруктів набагато важливіший, ніж думає більшість людей. «Кращий час для миття продуктів – безпосередньо перед вживання їжі або її приготуванням», – стверджує вона. «Ви повинні уникати полоскання і подальшого зберігання митих продуктів, оскільки вони створюють сприятливе вологе середовище для розмноження бактерій. Занадто багато вологи може також призвести до того, що фрукти та овочі будуть швидше псуватися. Особливо це стосується ягід».

Ефективне миття: два підходи

Як не дивно, експерти не сходяться на думці, чи варто завжди використовувати для миття овочів і фруктів проточну воду. Доктор Санчес каже «так»; доктор Гейнріх – «ні».

«Миття овочів і фруктів потрібно почати з ретельного миття рук з милом. Це гарантує, що мікроби не потраплять з ваших рук в свіжі продукти», – радить Марк Санчес. «При митті використовуйте проточну воду, при цьому енергійно витирайте фрукти і овочі руками, щоби видалити бруд і поверхневі мікроорганізми. Для овочів і фруктів з твердою шкіркою можна використовувати спеціальну щітку, щоб добре вичистити поверхню. Для миття листових овочів (салат, капуста і т.д.) важливо уникати використання гарячої води, оскільки шкідливі мікроорганізми можуть проникнути з нею в стебло або в суцвіття продукту».

Доктор Санчес категорично не радить використовувати будь-які миючі засоби, оскільки наслідки їх вживання не були належним чином вивчені. Доктор Гейнріх теж не радить їх використовувати – але при цьому вона рекомендує зробити ваше миття більш ефективним.

«Багато досліджень показують, що проста вода успішно видаляє залишки звичайних забруднень, але при цьому не завжди справляється з залишками пестицидів. Кращим засобом видалення пестицидів з овочів і фруктів я вважаю харчову соду».

Доктор Гейнріх рекомендує заповнити кухонну раковину холодною водою і додати 4 столові ложки харчової соди.

«Покладіть фрукти і овочі в цей розчин приблизно на п’ять хвилин, а потім промийте холодною водою і висушіть. Винятком є ягоди або інші м’які фрукти та овочі, які достатньо просто промити в розчині харчової соди».

Для більш ефективного знищення бактерій, доктор Гейнріх також радить обов’язково використовувати овочеву щітку для миття продуктів з товстою шкірою і попередньо видаляти зовнішнє листя листових зелених овочів, таких як капуста і салат.

Які фрукти та овочі потребують більш ретельного миття?

Повторимо: мити потрібно ВСІ фрукти та овочі. Деякі експерти, зокрема доктор Санчес, рекомендують навіть прополоскати перед їжею попередньо вимиті овочі з герметичної вакуумної упаковки. Так, про всяк випадок …

Доктор Гейнріх, в свою чергу, рекомендує звернути особливу увагу на «брудну дюжину». Так в США називають перелік фруктів і овочів, на яких виявлено найбільше пестицидів. «Список брудної дюжини на 2019 рік – це: полуниця, шпинат, капуста, нектарини, яблука, виноград, персики, вишня, груші, помідори, селера і картопля. Більше 90 відсотків досліджених зразків полуниці, яблук, вишні, шпинату, нектаринів і капусти дали позитивний результат на наявність залишків двох або більше пестицидів. Кілька зразків капусти показали навіть наявність 18 різних пестицидів», – заявляє доктор Гейнріх. Отже, овочі і фрукти з «брудної дюжини» слід мити особливо ретельно.

Замість висновків

Чи обробляти яблука харчовою содою – вирішувати вам, але, можливо, варто прийняти як правило наступний простий алгоритм, сформульований ні багато ні мало спеціальною комісією при уряді США.

1. Вимийте руки з милом.
2. Промийте продукти перед очищенням і злегка потріть, тримаючи їх під струменем води.
3. Для більш жорсткої шкірки овочів і фруктів використовуйте овочеву щітку.

Автор: Лея Вейнгус

Джерело: https://www.huffpost.com