VITA VERDE ВСТАНОВИЛА ДОВГОТРИВАЛЕ ПАРТНЕРСТВО З TOP RUNNERS

Без имени-1

02 Тра VITA VERDE ВСТАНОВИЛА ДОВГОТРИВАЛЕ ПАРТНЕРСТВО З TOP RUNNERS

Торгова марка Vita Verde уклала угоду про довготривале партнерство з бігових клубом Top Runners.

Top Runners – один з найбільших в Україні бігових клубів, який відомий, перш за все, організацією серії масштабних спортивних заходів. Досить згадати такі популярні акції як Перший забіг року, Love run, Ladies run, KBP Runway Run, Kyiv Euro Marathon, Київський ультрамарафон, Забіг в Пирогові, Втеча з Межигір’я.

Співпраця найбільшого бігового клубу України і одного з лідерів виробництва здорових, смачних і корисних продуктів харчування обіцяє бути тривалою і перспективною. Уже зараз домовлено про активну спонсорську участь Vita Verde в чотирьох забігах, найзначніший з яких – Kyiv Euro Marathon 2019 – відбудеться 12 травня.

Концепція, форми співпраці і механізми їх реалізації поки знаходяться в стадії активного зацікавленого обговорення, але принципове рішення прийнято, і вже зараз зрозуміло, що спектр цієї співпраці може бути дуже широким – від традиційних, смачних і пам’ятних призів Vita Verde до самих нестандартних, несподіваних і креативних рішень.

Для Vita Verde співпрацю з Top Runners – це, перш за все, вихід на більш широку і більш масштабну міжнародну аудиторію. За прогнозами організаторів Kyiv Euro Marathon 2019, на старт вийде становити не менше 3000 бігунів з різних країн. Це означає, що познайомитися з торговою маркою Vita Verde і оцінити її продукцію зможуть ще більше прихильників здорового, активного способу життя. А участь в нових масштабних заходах завжди відкриває нові горизонти.