СВІЖИЙ СМАК СЕРЕД ЛІСОВОЇ СВІЖОСТІ. VITA VERDE ВИСТУПИЛА ПАРТНЕРОМ ЕКО-ТРЕЙЛУ «ВЕСНЯНИЙ ЛІС»

Заглавная

23 Кві СВІЖИЙ СМАК СЕРЕД ЛІСОВОЇ СВІЖОСТІ. VITA VERDE ВИСТУПИЛА ПАРТНЕРОМ ЕКО-ТРЕЙЛУ «ВЕСНЯНИЙ ЛІС»

 

21 квітня в лісовій зоні міста Бровари відбувся традиційний Еко-трейл «Весняний Ліс». Ця спортивна акція існує вже кілька років, при цьому постійно нарощуючи свої масштаби і розширюючи перелік дистанцій.

Цього року учасники забігу вийшли на такі лісові дистанції:

– 11 км (нова траса)
– 5,5 км
– естафета 2 по 5,5 км
– скандинавська хода 4,6 км (нова траса)
– дитячий забіг на 1000 м
– дитячий забіг на 300 м

Торгова марка Vita Verde взяла найактивнішу участь в подоланні лісових трас. Представники бренду і самі вийшли на старт, і гідно відзначили переможців та призерів.

02

Володарі перших місць отримали фірмові набори продукції Vita Verde і фірмову скляну салатницю з логотипом, яка завдяки своєму дизайну, може сама по собі стати витонченим доповненням смачно накритого столу.

Срібні і бронзові призери отримали традиційні кошики з набором смачної, свіжої і натуральної продукції Vita Verde.

03

В якості призів лотереї для учасників були представлені фірмові фартухи Vita Verde, які ніколи не будуть зайвими. Тому що ті, хто добре бігає, часто вміють добре готувати. А якщо раптом ні – оригінальний фартух може послужити їм стимулом навчитися.

04

Vita Verde продовжує активно підтримувати різні спортивно-оздоровчі ініціативи. І скоро ми знову зустрінемося з вами на стартах нових забігів. Зовсім скоро, 12 травня на старті Kyiv Euro Marathon – 2019.