ЗДОРОВ’Я І ЛЮДЯНІСТЬ. VITA VERDE НА ЕТАПІ КУБКА СВІТУ ЗІ СКАНДИНАВСЬКОЇ ХОДЬБИ

01IMG_20190414_112825 (1)

16 Кві ЗДОРОВ’Я І ЛЮДЯНІСТЬ. VITA VERDE НА ЕТАПІ КУБКА СВІТУ ЗІ СКАНДИНАВСЬКОЇ ХОДЬБИ

14 квітня на мальовничому тлі весняного Межигір’я пройшов перший в історії України етап Кубка Світу зі скандинавської ходьби.

До людей з лижними палицями на весняних вулицях ми вже звикли. Вони завжди викликають доброзичливий інтерес, часто – повагу і бажання спробувати самому, і ніколи – глузування. Але ми навіть не могли собі уявити, яку кількість щирих прихильників цей порівняно молодий вид спорту (30 років для спорту – не історія) придбав за свій юнацький вік. Щоб це зрозуміти, потрібно відвідати змагання такого рівня як Етап Кубка Світу.

Єдине, на що можна було поскаржитися, – на погоду. В середині квітня могло б бути і тепліше. Все інше: природа, організація, а найголовніше – атмосфера, де органічно зливалося чисто спортивне шанобливе суперництво і безкрая доброзичливість – було вище за всяку похвалу. Саме такі чинники перетворюють недільну зустріч захоплених людей в Подію міжнародного масштабу.

03IMG_20190414_154733

У Межигір’я з’їхалися ентузіасти Nordic Walking з багатьох країн Європи, які змагалися на трьох дистанціях: 5, 10 і 21 км. Про спортивні результати можна дізнатися безпосередньо на сторінці організаторів.

Нас же, крім кількості учасників і непідробної спортивної боротьби, вразили незабутні миттєвості тріумфу, єднання, дружби і доброти. Чого вартий момент, коли переможець дистанції з Польщі віддав свій завойований приз учаснику команди людей з інвалідністю. Або хвилини спілкування з гуру скандинавської ходьби, легендарним Марко Катанева. Ми зрозуміли, що головне значення цього змагання – не стільки в спортивних звітах і таймінгу, скільки в здоровій користі і людяності.

05Поляк_отдает_свою_награду_слабозрячему_IMG_20190414_155949

Торгова марка Vita Verde, як офіційний спонсор і партнер Етапу Кубка Світу з скандинавської ходьби, робила все, щоб у переможців і призерів змагань залишилася смачна, здорова і добра пам’ять. Приємний післясмак від змагань покликані були подарувати традиційні кошики-набори продукції Vita Verde, а добру пам’ять – спеціально приготовлені сувеніри.

Перший етап кубка світу зі скандинавської ходьби завершився якщо не тріумфом, то, без сумніву, успіхом. Є всі шанси сподіватися, що він стане традиційним і з кожним роком буде збирати все більше прапорів в гості.

04IMG_20190414_155353

Але насправді насичений біговій сезон тільки набирає обертів. Попереду ще маса стартів, кілометрів і перемог. І як доказ: вже в найближчу неділю, 21 квітня, Vita Verde запрошує вас на Еко-забіг «Весняний Ліс», який відбудеться в Броварах. Учасники змагатимуться як в бігу на кількох дистанціях, так і в скандинавській ходьбі. І звичайно ж, переможців чекають спонсорські призи від Vita Verde – прекрасне доповнення до неповторної свіжості весняного лісу. Сподіваємося, погода не підведе. А гарний настрій і зарядженість на перемогу – завжди з нами.