VITA VERDE – СПОНСОР КУБКА СВІТУ З скандинавської ходьби

Converted

12 Кві VITA VERDE – СПОНСОР КУБКА СВІТУ З скандинавської ходьби

14 квітня 2019 року в національному парку Межигір’я відбудуться змагання Етапу Кубка Світу з скандинавської ходьби. Організатором змагань виступає Українська асоціація скандинавської ходьби за підтримки Міжнародної федерації скандинавської ходьби ONWF і ГО «Топранерс».

Сьогодні стали звичайним явищем люди різного віку, які бадьоро прямують вулицями з палицями в руках. Метод пересування по сильно пересіченій місцевості з палицями, що полегшують подолання перешкод, відомий ще з часів середньовічних паломників, що долали тисячі кілометрів на шляху до бажаних святинь. В середині минулого століття фінські лижники стали користуватися лижними палицями при ходьбі в теплий сезон для відпрацювання навичок і підтримки себе в формі.

Як окремий вид спорту скандинавська ходьба зародилася в Фінляндії в 90-і роки XX століття. Її принципи і техніку в 1997 році описав Марко Катанева, який вважається засновником скандинавської ходьби (До речі, він буде почесним гостем змагань Кубка світу). У тому ж 1997 році були випущені перші спеціальні палиці для цього виду спорту.

З тих пір скандинавська ходьба захопила тисячі прихильників. Зараз в міжнародну асоціацію скандинавської ходьби входять 20 країн, а клуби та секції існують в 40 країнах.

Оздоровча ефективність скандинавської ходьби неодноразово досліджена і доведена. Встановлено, що:

  • Скандинавська ходьба активізує не тільки м’язи ніг, але і м’язи верхньої частини тіла.
  • Спалює до 46% більше калорій, ніж звичайна ходьба.
  • Зменшує при ходьбі тиск на коліна і хребет.
  • Покращує роботу серця і легенів, збільшує пульс на 10-15 ударів в хвилину в порівнянні зі звичайною ходьбою.
  • Допомагає підніматися вгору.
  • Покращує відчуття рівноваги і координацію.
  • Повертає до повноцінного життя людей з проблемами опорно-рухового апарату.

Універсальність, корисність і доступність робить скандинавську ходьбу популярною. Її шанувальники зустрічаються сьогодні серед людей будь-якого віку в багатьох країнах світу.

Етап кубка світу, який 14 квітня пройде в Межигір’ї, в Україні проводиться вперше. Учасники змагатимуться на трьох дистанціях: 5, 10 і 21 км. Крім того, в програмі змагань – двокілометровий флешмоб, в якому може взяти участь кожен бажаючий. Окремо розроблена дистанція для осіб з обмеженими можливостями.

Торгова марка Vita Verde, додержуючись своїх принципів всебічної підтримки здорового способу життя, з радістю долучається до змагань такого рівня як етап Кубка Світу. Учасники змагань отримають традиційні призи від Vita Verde – смачні і корисні набори свіжої натуральної продукції.

Призи від Vita Verde отримають переможці та призери на всіх дистанціях. Володарів золотих нагород очікують особливі приємні сюрпризи, які протягом тривалого часу будуть нагадувати їм про їхню перемогу на першому в Україні етапі Кубка світу з скандинавської ходьбі та участі Vita Verde в цій непересічній події.

14 квітня  нас зустрінуть весняна природа, унікальні ландшафти, бадьорість і спортивний азарт – все те, що складає справжнє свято здорового життя. Організатори, спонсори та партнери запрошують всіх в Межигір’я – гарний настрій і незабутні враження гарантуємо!