VITA VERDE І ГАЛИЧИНА: ЯК СКЛАДАЄТЬСЯ ГАРМОНІЯ НАТУРАЛЬНИХ СМАКІВ

Insta post

05 Кві VITA VERDE І ГАЛИЧИНА: ЯК СКЛАДАЄТЬСЯ ГАРМОНІЯ НАТУРАЛЬНИХ СМАКІВ

Свіжий салат і натуральний йогурт – поєднання відоме і навіть знамените. Середземноморська кухня давно його практикує, кожен прихильник здорового харчування хоч раз спробував це поєднання. І у більшості ця спроба була далеко не єдиною, а любов до зеленого з білим зазвичай залишається на все життя.

Тепер зовсім не обов’язково їхати в Італію або Грецію, щоб насолодитися цим поєднанням. Цю гармонію смаків і користі можна відтворити вдома, причому це легко і доступно. Тому що свіжі салатні суміші і натуральний йогурт можна придбати в будь-якому поважному супермаркеті.

FB post_1

Саме це доводить традиційна спільна презентація торгових марок Vita Verde і «Галичина», яка буде проводитися в торгових мережах Billa і Ашан в різних містах України. 5 квітня починаючи з 16.00 кожен відвідувач цих супермаркетів може оцінити смак натурального йогурту «Карпатський», який не поступається класичним грецьким йогуртам, і салатну суміш Vita Verde, в якій повністю збережені і польова свіжість салату, і неповторний хрускіт, і повний набір корисних вітамінів з мікроелементами.

FB post_4

І первозданну свіжість салатних сумішей Vita Verde, і гірську чистоту йогурту «Карпатський», звичайно ж можна спробувати і оцінити окремо. Але відчути справжнє задоволення, яке приносить поєднання хрусткої свіжості салату і приємної сметанної нотки йогурту, то післясмак, яким насолоджуються досвідчені в їжі жителі Середземномор’я, а також їхні однодумці в наших краях – потрібно салат заправити йогуртом. Шукайте спеціалізовані дегустаційні точки Vita Verde + Галичина – і ви зможете переконатися в тому, як хрумтить, освіжає і бадьорить це класичне поєднання.

Натуральний смак весняного настрою народжується в гармонії зеленого з білим. Пригощайтеся – це смачно!