ПЕРША СПІЛЬНА ЛОТЕРЕЯ RUNDAY

main_photo

05 Бер ПЕРША СПІЛЬНА ЛОТЕРЕЯ RUNDAY

Партнерство повинно бути стабільним і надійним, але при цьому живим і різноманітним. Це прекрасно розуміють Vita Verde і рух runday, учасники якого в будь-яку погоду виходять по суботах на традиційну п’ятикілометрову дистанцію, що прокладена в лісопарковій зоні Труханового острова.

2 березня на традиційній зустрічі-забігу runday, з ініціативи Vita Verde вперше була проведена смачна лотерея. У лотереї брали участь ті, хто пробіг дистанцію runday – ті самі традиційні 5 кілометрів.

01s

За правилами забігів runday кожен учасник, який успішно фінішував, отримує токен – спеціальний номерок, на якому вказано час проходження дистанції. Саме ці маркери послужили свого роду лотерейними квитками.

Шляхом ретельного перемішування і сліпого вибору було визначено щасливий токен. Його володар отримав смачний і корисний кошик від Vita Verde: суміш готового до вживання свіжого салатного листя, унікальні овочеві спагетті, натуральний соус і фруктовий мікс.

02s

Перший досвід одноголосно визнаний вдалим і організаторами, і партнером. Прийнято рішення продовжувати і розвивати ініціативу як наочний приклад живого і динамічного співробітництва. Яким чином ця ініціатива буде розвиватися – ми обов’язково розповімо в наших «здорових новинах».