ЩЕ РАЗ ПРО КОРИСТЬ ЛИСТЯ САЛАТУ. 6 ЗДОРОВИХ АРГУМЕНТІВ

salad-164685

15 Січ ЩЕ РАЗ ПРО КОРИСТЬ ЛИСТЯ САЛАТУ. 6 ЗДОРОВИХ АРГУМЕНТІВ

Ще зовсім недавно листя салату вважалося суто сезонним продуктом. Сьогодні завдяки сучасним технологіям переробки і зберігання, ви можете насолоджуватися його свіжістю цілий рік. Крім свіжого смаку, салатне листя сьогодні зберігає максимум корисних властивостей, про які ми і поговоримо.

 

Будівельні матеріали для кісток

 

Шпинат, радіччіо і крес-салат містять багато вітаміну К. Дослідження, проведене в Університеті Тафта в Бостоні, виявило, що низьке споживання вітаміну К в раціоні у жінок викликає зниження мінеральної щільності кісток, вони стають крихкими і ламкими. Всього одна чашка (250 мл) подрібненого крес-салату містить 100 відсотків добової потреби вітаміну К; радіччіо – 120 відсотків; і шпинату – 170 відсотків.

 

«Точилка» для гострого зору

 

Змішайте в одній тарілці зелений салат зі шпинатом, роменом і червоним листовим салатом-латуком: всі вони містять велику кількість каротиноїдів, вітаміну А, лютеїну і зеаксантину – речовин, що забезпечують хороший зір. Вітамін А допомагає очам адаптуватися від яскравого світла до темряви. Лютеїн і зеаксантин захищають від шкідливого впливу високоенергетичного світла (наприклад, спалахів електрозварки), який може викликати пошкодження очей вільними радикалами.

 

Оживлення м’язів

 

Нещодавнє дослідження, проведене шведськими вченими, виявило, що неорганічні нітрати, яких особливо багато в шпинаті, потрапляючи в м’язову тканину, зменшують споживання кисню. Дослідження, учасники якого – молоді і здорові люди – активно крутили педалі велотренажера до і після прийому дози нітратів, показало, що ці сполуки покращують роботу мітохондрій, які приводять в дію клітини м’язової тканини, надаючи їм додаткову енергію.

 

Боротьба з раком молочної залози

 

Дослідження, проведене в Університеті Саутгемптона, Великобританія, показало, що речовина фен-етилізотіоціанат, яка міститься в водяному крес-салаті, уповільнює зростання пухлинних клітин і кровоносних судин, які живлять хворі клітини. Учасниці, які проходили лікування від раку молочної залози, щодня з’їдали миску крес-салату. Хоча автори наголосили на необхідності додаткових досліджень, вони все-таки вважали за можливе заявити: «Споживання водяного креса з їжею може бути досить ефективним способом профілактики і боротьби з раком молочної залози».

 

Захист серця

 

Лідерство за змістом корисних для серця речовин тримає салат ромен: дві чашки (500 мл) подрібненого ромена містять 40 відсотків ваших щоденних потреб в фолатах і 10 відсотків потреб в клітковині. Дослідження, проведене в університеті Тулейн в Новому Орлеані, показало, що чим вище рівень фолієвої кислоти в раціоні людини, тим нижче ступінь ризику інсульту і серцево-судинних захворювань. Крім того, фолати і клітковина знижують рівень ЛПНЩ (ліпопротеїдів низької щільності) або «поганого» холестерину.

 

Зменшення ризику діабету

 
Хронічний дефіцит магнію завжди пов’язаний з підвищеним ризиком діабету 2 типу та розвитком резистентності до інсуліну. Дві чашки (500 мл) шпинату містять 16 відсотків ваших щоденних потреб у магнії; рукола містить 6 відсотків.

 

Джерело: https://www.besthealthmag.ca/