SANTA RUN: СВЯТКОВИЙ НАСТРІЙ І ПОДАРУНКИ ВІД VITA VERDE

07Общее фото

29 Гру SANTA RUN: СВЯТКОВИЙ НАСТРІЙ І ПОДАРУНКИ ВІД VITA VERDE

29 грудня на Трухановому острові учасники руху runday вийшли на традиційний суботній старт в особливій екіпіровці і з особливим настроєм. Так стартував традиційний передноворічний Santa Run.

 

Традиція святкових забігів в костюмі Санти вже досить давно стала популярною у всьому світі. Щороку цей забіг стартує в новій країні (наприклад, в цьому році до традиції приєдналися Об’єднані Арабські Емірати).

 

Що стосується руху runday, то його учасники проводять Santa Run вже другий рік поспіль.

02Вступительное слово

Будь-який досвідчений бігун підтвердить: не існує схожих забігів, кожен старт неповторний. І Santa Run – 2018 також відрізнявся від свого торішнього попередника.

 

Перш за все – числом учасників і волонтерів, яке значно зросло.

 

Друге – зростанням числа партнерів і спонсорів. Цього року спонсором руху стала і торгова марка Vita Verde, яка спеціально до Santa Run приготувала особливе частування та подарунки. Кому вони дісталися – читайте нижче.

 

Перед забігом відбулася подія, без якої не обходиться жодна новорічна казка. Організатор та ініціатор runday Ян Кортен Бірдер урочисто встав на коліно перед своєю подругою і співорганізатором руху Оленою Лащенко і запропонував їй руку і серце.

03Предложение

Сам забіг проходив за традиційною програмою. Розминка, надихаючий спіч організаторів, старт. Потім – заминка і церемонія нагородження. Особливий святковий настрій на цьому забігу створювали незвичайні костюми учасників, святковий музичний фон, і набагато більше, ніж зазвичай, число посмішок і кількість веселого сміху. Варто відзначити, що в забігу вперше взяла участь команда ентузіастів скандинавської ходьби, які в рівному темпі пройшли 5 км траси, оцінили її красу і атмосферу забігу і прийняли рішення про свою постійну участь в заходах runday.

 

01Разминка

04Побежали

05Пошли

 

Про церемонії нагородження переможців варто розповісти особливо. В кінці року організаторами runday були визначені переможці в трьох категоріях:

 

Кращий організатор: Remi Boissonnas

Кращий волонтер: Євген Руденко

Кращі бігуни: Юрій Чернягін,

Михайло Бублик

06Финиш

Переможці отримали спеціальні сертифікати runday. Крім того, кожен з переможців отримав подарунок від спонсорів runday, який за традицією діставався з мішка Санта-Клауса. Серед подарунків були сюрпризи і від Vita Verde: легкі і корисні натуральні смаколики, які особливо стануть в нагоді тим, хто веде активний спосіб життя. І учасники руху runday – безумовно, найкращі кандидатури для таких подарунків.

Santa Run став більш ніж гідним завершенням року, що минає. Vita Verde вірить і сподівається, що в наступному році зросте число прихильників руху runday, як і прихильників активного способу життя взагалі. Тому що саме для них Vita Verde і створює свою легку, корисну і здорову продукцію.

 

До зустрічі на стартах runday – 2019!