ПОРУШИЛИ ДІЄТУ? СПРОБУЙТЕ ЗНОВУ – І СЕРЦЕ СКАЖЕ ВАМ СПАСИБІ!

table-3815050_1920

22 Гру ПОРУШИЛИ ДІЄТУ? СПРОБУЙТЕ ЗНОВУ – І СЕРЦЕ СКАЖЕ ВАМ СПАСИБІ!

Всі знають, який ризик для здорового харчування несуть свята взагалі, а новорічні свята особливо. Миска олів’є під майонезом, свиняча відбивна з тарілку завбільшки, тортик, залитий кремом … Пара днів – і ми помічаємо, що просто забули смак натуральних овочів.

 

Тим часом останні дослідження доводять, що різкі коливання раціону несуть набагато більшу небезпеку серцево-судинних захворювань і діабету, ніж постійне дотримання хай не дуже корисного, але приблизно однакового раціону.

 

Причому, як вказується в журналі Nutrients, фактори ризику серцево-судинних захворювань тісно пов’язані зі змінами в структурі харчування. Тобто, якщо ви дозволите собі різко змінити раціон виключно за святковим столом, ці зміни будуть позначатися на вашому здоров’ї навіть через місяць після застілля.

 

“Якщо ви непослідовні у виборі свого раціону, точно таким же чином буде коливатися і ступінь ризику отримати діабет, або серцево-судинні проблеми», – вважає Уейн Кемпбелл, професор-нутриціолог з Університету Перд’ю. «Навіть в короткостроковій перспективі ваш вибір продуктів харчування вплине на результати відвідування вашого лікаря».

 

«Не варто розцінювати відмову від дієти як якусь аномалію, – продовжує доктор Кемпбелл, – це інколи трапляється, і це не трагедія. Важливо розуміти, що такий зрив не пройде безслідно, а повернення до здорового харчування навіть після такого короткочасного зриву не призведе до негайних результатів».

 

Щоб оцінити, як ці коливання в раціонах впливають на такі фактори ризику розвитку діабету і серцево-судинних захворювань, як підвищений кров’яний тиск і високий рівень холестерину, команда Кемпбелла звернулася до двох своїх же попередніх досліджень. Учасники досліджень використовували або схему харчування в стилі DASH, або схему харчування в середземноморському стилі. Обидві схеми відрізняються багатим вмістом овочів, фруктів і цільнозернових каш.

 

Учасники дослідження дотримувалися схем здорового харчування протягом п’яти або шести тижнів, після чого були ретельно виміряні їх «чинники ризику»: кров’яний тиск і рівень холестерину. Потім учасники дослідження повернулися до свого звичного режиму харчування на чотири тижні і знову пройшли обстеження. Після повторного прийняття схеми здорового харчування протягом ще п’яти або шести тижнів учасники оцінювали свої фактори ризику в третій раз.

 

Загальна картина результатів обстеження нагадувала американські гірки. Залежно від раціону тиск і рівень холестерину то підстрибували вгору, то знову падали. Втім, було відзначено і те, наскільки швидко показники учасників стали поліпшуватися після переходу на більш здорову дієту. Вчені дійшли висновку, що після відмови від дієти «заради свята» буде потрібно кілька тижнів здорового харчування, щоб привести в норму як артеріальний тиск, так і рівень холестерину.

 

«Отримані нами результати повинні спонукати людей не відмовлятися від спроб перейти до здорового харчування, навіть якщо попередня спроба закінчилася невдало», – говорить доктор Кемпбелл. «Звичайно, найкращий варіант – суворо й постійно дотримуватися режиму здорового харчування, але, якщо ви одного разу посковзнетеся, не впадайте у відчай. Просто спробуйте ще раз».

 

Джерело: https://www.sciencedaily.com