ЯК ФІНІШ СТАЄ TASTY. VITA VERDE ДОДАЄ СВІЖІСТЬ І СМАК У ЗАБІГ RUNDAY

баннер

21 Гру ЯК ФІНІШ СТАЄ TASTY. VITA VERDE ДОДАЄ СВІЖІСТЬ І СМАК У ЗАБІГ RUNDAY

Вранці 15 грудня на Трухановому острові рівно о 10.00 стартував забіг руху runday, який не випадково отримав назву Tasty Run – забіг зі смаком.

Саме на цьому забігу в якості спонсора вперше виступила торгова марка Vita Verde. І це теж не випадково, адже один з основних слоганів бренду Vita Verde – «Партнер здорового життя».

Рух runday, ініціатори якого надихалися прикладом британського руху parkrun, зародилося в Україні недавно. Старт щосуботи за будь-якої погоди, прагнення поліпшити насамперед власні результати, дружня підтримка однодумців, заряд настрою на весь майбутній тиждень – ось як дуже стисло можна описати атмосферу runday.

Старт забігу Tasty Run 15 грудня проходив за стандартною, перевіреною програмою. Спочатку – коротка, але бадьора і весела розминка, потім – власне дистанція. На фініші організатори runday фіксували результати учасників забігу, які потім розміщуються на сайті runday.

Після фінішної заминки всі учасники забігу з задоволенням пригощалися гарячим чаєм і фірмовим фруктовим міксом Vita Verde, який гармонійно поєднує смак, користь і енергію. Учасники забігу гідно оцінили частування, а також можливість сфотографуватися (або зробити селфі) з фірмовими зелено-білими кульками Vita Verde.

Перший досвід співпраці runday і Vita Verde виявився бадьорим, освіжаючим, веселим і смачним. Таким, яким і повинно бути здорове життя.