ЯК ЛИСТОВІ ОВОЧІ, ЯГОДИ ТА АПЕЛЬСИНОВИЙ СІК БЕРЕЖУТЬ НАШУ ПАМ’ЯТЬ

brooke-lark-96400-unsplash-min

15 Гру ЯК ЛИСТОВІ ОВОЧІ, ЯГОДИ ТА АПЕЛЬСИНОВИЙ СІК БЕРЕЖУТЬ НАШУ ПАМ’ЯТЬ

Американські дослідники довели: вживання листової зелені, темно-помаранчевих і червоних овочів і ягід, а також вживання апельсинового соку зменшують ризик втрати пам’яті у чоловіків. Результати дослідження опубліковані 21 листопада 2018 року в журналі Neurology®

«Одним з найбільш важливих факторів у цьому дослідженні є те, що ми змогли дослідити і відстежити велику групу чоловіків протягом 20-років, що дозволило отримати дуже важливі і показові результати», – заявив автор дослідження доктор Шанженг Янь із Школи громадської охорони здоров’я при Гарвардському університеті. «Наші дослідження дають додаткові докази того, що вибір дієти може бути дуже важливим для підтримки здоров’я вашого мозку».

У дослідженні брали участь 27 842 чоловіка, середній вік яких на початок експерименту становив 51 рік. Цікаво, що всі вони були медиками за фахом. Такий відбір був проведений невипадково, оскільки люди цього роду діяльності в силу професійної підготовки можуть об’єктивніше і повніше описати власні відчуття, що було важливо на певних стадіях експерименту.

Учасники постійно протягом 20 років заповнювали анкети про те, скільки порцій фруктів, овочів та інших продуктів вони отримували щодня на початку дослідження, а потім кожні чотири роки. За умовну порцію слугувала одна чашка фруктів або ½ склянки фруктового соку. Порцією овочів вважалася одна чашка сирих овочів або дві чашки листової зелені.

(Примітка: приблизний об’єм англійської / американської чашки (a cup) – 240 мілілітрів).

Учасники дослідження також пройшли суб’єктивні тести своїх навичок мислення і пам’яті не менше ніж за чотири роки до закінчення дослідження, коли їх середній вік становив 73 роки. Такі тести призначені для виявлення змін, які самі піддослідні можуть помітити в роботі своєї пам’яті до того, як це буде встановлено об’єктивними когнітивними тестами.

Тести складалися з шести питань такого типу: «Наскільки важче, ніж раніше, для вас згадати короткий перелік предметів, наприклад список покупок в магазині?» Або «Наскільки складніше, ніж раніше, для вас пригадати зміст вчорашньої телепередачі?»

Як показали суб’єктивні тести, в цілому 55% ​​учасників зберегли хороші навички мислення і пам’яті, 38% виявили незначне погіршення, і тільки 7% оцінили свої результати як погані.

Учасники були розділені на п’ять груп за рівнем споживання ними фруктів і овочів. Найвища група з’їдала близько шести порцій овочів і близько трьох порцій фруктів щоденно, найнижча група з’їдала дві порції овочів і всього половину порції фруктів щоденно.

Встановлено, що у чоловіків, які споживали найбільшу кількість овочів, ризик розвитку деменції був на 34 відсотки нижче, ніж у чоловіків, що споживали найменшу кількість овочів. Послаблення когнітивної функції протягом 20 років виявлено у 6,6% чоловіків у верхній групі в порівнянні з 7,9% чоловіків в нижній групі.

Що стосується апельсинового соку, то встановлено, що чоловіки, які пили апельсиновий сік щодня, були на 47 відсотків менше схильні до розвитку навичок недоумства, ніж чоловіки, які пили менше однієї порції в місяць. Такі показники були перш за все характерні для наймолодших учасників експерименту. В цілому у 6,9% чоловіків, які щодня пили апельсиновий сік, спостерігалося послаблення когнітивної функції, в порівнянні з 8,4% чоловіків, які пили апельсиновий сік менш ніж один раз на місяць.

Дослідники також виявили, що у учасників експерименту, які споживали більше фруктів і овочів вже 20 років тому, набагато рідше спостерігалися проблеми мислення і пам’яті, незалежно від того, чи продовжували вони вживати більше фруктів і овочів на фінальній стадії експерименту (останні 6 років).

Дослідники вважають за потрібне підкреслити, що результати дослідження не дають достатніх підстав стверджувати, що вживання в їжу фруктів, овочів і апельсинового соку гарантовано зменшує втрату пам’яті, оскільки на пам’ять можуть впливати і інші чинники, не пов’язані безпосередньо з харчуванням; але зв’язок між вживанням соку і станом когнітивних мозкових функцій безсумнівно існує.

За матеріалами https://www.sciencedaily.com