БРЕНД VITA VERDE СТАВ ПАРТНЕРОМ МІЖНАРОДНОГО БІГОВОГО ПРОЕКТУ RUNDAY

young-woman-eating-fruit-salad-together-with-fitness-equipment_38816-437 (1)

13 Гру БРЕНД VITA VERDE СТАВ ПАРТНЕРОМ МІЖНАРОДНОГО БІГОВОГО ПРОЕКТУ RUNDAY

Бренд Vita Verde – виробник здорових продуктів – ще раз переконливо підтверджує свою прихильність всім видам і напрямам здорового способу життя.

 

На початку грудня 2018 року підписано меморандум про співпрацю між Vita Verde і громадським проектом runday. Відтепер Vita Verde буде виступати в якості локального спонсора на біговій локації Trukhaniv runday.

 

Проект runday – це аналог заснованого в 2004 році у Великобританії руху parkrun. Сам британський проект, на жаль, не захотів відкривати свої бігові локації в Україні. Тому було прийнято рішення організувати власний проект за тим же принципом.

 

А принципи у нього нескладні. Щоб приєднатися до проекту потрібно один раз зареєструватися на runday.org, роздрукувати свій унікальний QR-код, з яким можна бігати в будь-яку суботу на будь-який runday локації. Кожен з тих, хто приєднався до проекту, раз на тиждень пробігає або проходить 5 кілометрів. Час, протягом якого ви долаєте дистанцію, фіксується і зберігається на сайті runday. Таким чином, тиждень за тижнем ви можете порівнювати ваші результати і спостерігати, як ростуть ваші досягнення. Ніяких обмежень для участі просто немає – ні в екіпіровці, ні в ваговій категорії, ні в наявності / відсутності чотирилапого супутника. Темп обираєте ви самі.

 

Головна ідея – 5 км, щосуботи, безкоштовно, без будь-яких обмежень за віком або спортивній формі бігуна.

 

Проект вже активно працює в 10 містах України, включаючи Сєвєродонецьк та Краматорськ. У Києві працюють дві бігові локації: Труханів острів і Оболонська набережна.

 

У Києві основна траса runday знаходиться на Трухановому острові, який вже давно став свого роду Меккою для безлічі шанувальників різних видів спорту і прихильників активного способу життя. Саме там і буде реалізовуватися партнерство runday і Vita Verde. Наступний етап після підписання меморандуму – розробка і узгодження планів спільної активності.

 

«Співпраця з проектом runday для нас – ще один важливий етап в реалізації стратегії соціальної відповідальності компанії, – говорить директор з маркетингу Vita Verde Віктор Баклан. – Свою місію ми бачимо в тому, щоб надавати здорову продукцію для здорового життя. А здорове життя без спорту, без фізичної активності неможливе – це, поряд зі здоровим харчуванням, основна її складова. Ось чому партнерство з runday ми вважаємо природним, продуктивним, перспективним і, сподіваємося, довготривалим».

 

 

Про спільні акції Vita Verde і runday ми розповімо найближчим часом. Ми виходимо на старт активного партнерства. Приєднуйтесь.