VITA VERDE ВІДКРИВАЄ ОВОЧЕВУ ЛАВКУ В ІНТЕРНЕТІ

1 (3)

05 Гру VITA VERDE ВІДКРИВАЄ ОВОЧЕВУ ЛАВКУ В ІНТЕРНЕТІ

4 грудня 2018 року увійде до історії бренду Vita Verde як значимий і важливий етап розвитку. Саме в цей день почав роботу інтернет-магазин бренду.

В активному посиланні інтернет-магазину Vita Verde недарма присутнє слово Greengrocery – «лавка продавця овочів». Тому що інтернет-магазин Vita Verde в якійсь мірі відроджує цю добру традицію.

Наші прабабусі практично кожен день заходили в овочеві крамниці, купували там свіжу і якісну зелень, овочі і фрукти, і зазвичай давали розпорядження доставити покупку за відомою адресою.

Інтернет-магазин greengrocery.vitaverde.com.ua працює точно за таким же принципом. Ви заходите в крамницю, вибираєте товар гарантованої свіжості, збереження і якості і даєте розпорядження доставити його за вказаною вами адресою.

Різниця тільки в тому, що ви відвідуєте продавця овочів, не виходячи з дому чи з офісу. Вибираєте, платите і замовляєте те, що вам подобається і скільки вам хочеться одним-двома кліками або дотиками на екрані смартфона. І – зустрічайте в призначений час кур’єра Vita Verde з товаром дивовижної свіжості в правильних упаковках тривалого зберігання.

Тепер до гарантованої якості продуктів Vita Verde додається ще й новий високотехнологічний рівень сервісу. Покупці отримують додатковий комфорт, а в підсумку – заощаджений час і сили.

В даний час інтернет-магазин Vita Verde стартував в Києві. У найближчих планах розвитку – розширення як географії, так і переліку пропонованих товарів. А отже – найближчим часом нас чекають свіжі рішення і свіжі пропозиції. У Vita Verde інакше не буває.