ЗНАЙДЕНО ЕФЕКТИВНИЙ ЗАСІБ, ЯКИЙ УПОВІЛЬНЮЄ СТАРІННЯ

frukti-yagodi-kokos-hurma

28 Лис ЗНАЙДЕНО ЕФЕКТИВНИЙ ЗАСІБ, ЯКИЙ УПОВІЛЬНЮЄ СТАРІННЯ

Американські дослідники знайшли його в овочах і фруктах.

Група вчених Медичного факультету Університету штату Міннесота під керівництвом професора Пола Роббінса встановили, що лікування старіючого організму натуральним продуктом під назвою фізетин, виявляє помітний позитивний вплив на здоров’я і тривалість життя.

Фізетин – один з поліфенолів, сполук, на які багаті овочі і фрукти. Як ефективний антиоксидант фізетин вже був відомий раніше, проте останні дослідження відкрили у нього абсолютно нові здібності.

З віком люди накопичують пошкоджені клітини. Коли кількість пошкоджених клітин доходить до певного рівня, вони проходять через процес, який зветься клітинним старінням. Такий процес викликає внутрішні запальні явища, це – сигнал нашій імунній системі про необхідність очищення організму від пошкоджених клітин.

Імунна система здорової молодої людини успішно справляється сама з очищенням організму від пошкоджених клітин. Але в міру того, як люди старіють, ефективність процесу очищення знижується. Пошкоджені клітини починають накопичуватися, що викликає запалення, крім того, надлишок пошкоджених клітин вивільняє ферменти, які можуть серйозно пошкодити тканини.

Проводячи дослідження на мишах, які перебувають в кінці життєвого циклу, Роббінс і його група дослідників виявили, що фізетин знижує рівень цих пошкоджених клітин в організмі. У мишей, які отримували підвищені дози хімічно синтезованого фізетину, спостерігалося помітне поліпшення здоров’я і зростання тривалості життя. Результати досліджень вперше були описані в журналі «EBioMedicine» в статті під гучною назвою: «Фізетин – засіб лікування від клітинного старіння, який зміцнює здоров’я і збільшує тривалість життя».

«Ці результати свідчать про те, що ми можемо продовжити період здоров’я людини навіть до кінця життя», – заявляє Роббінс. «Але є ще багато питань, які потребують подальших досліджень, зокрема, визначення правильного дозування».

Результати групи Роббінса були підтверджені дослідницькою групою хімічного факультету університету Міннесоти, під керівництвом професора Едгара Арріаги, яка вперше використовувала спектрометричну технологію CyTOF для підрахунку кількості здорових і пошкоджених клітин у піддослідних мишей і мишей з контрольної групи.
Сьогодні вже встановлено приблизний зміст фізетину в овочах і фруктах. Рекордсменом за змістом цього «еліксиру молодості» є полуниця, на другому місці – яблуко, на третьому – хурма. Велика кількість фізетину міститься також в ріпчастій цибулі, винограді і в такому екзотичному для нас продукті як корінь лотоса, який вважається делікатесом в японській, китайській і тайській кухні.

!Найдено_Схема Внутрь статьи

Джерело: https://www.sciencedaily.com