ЯК ВЕГЕТАРІАНСЬКА ДІЄТА РЯТУЄ ПЛАНЕТУ ВІД КЛІМАТИЧНИХ ЗМІН  

supermarket-949913_1920

09 Лис ЯК ВЕГЕТАРІАНСЬКА ДІЄТА РЯТУЄ ПЛАНЕТУ ВІД КЛІМАТИЧНИХ ЗМІН  

Група європейських учених встановила, що м’ясо і молочні продукти відповідальні за левову частку викидів парникових газів в атмосферу і в підсумку – за глобальне потепління.

Це може здатися неймовірним, але за даними, опублікованими в журналі Global Food Security, середній громадянин країн ЄС виробляє 1070 кг еквівалента CO2 на рік. У цій цифрі враховані такі показники як викиди промисловості, зміни умов землекористування і міжнародні перевезення. Для порівняння: стільки вихлопних газів виділяє один середній легковий автомобіль, який проїхав 6.000 кілометрів.

Дослідження показало, що в загальних обсягах викидів парникових газів при виробництві харчових продуктів в країнах ЄС частка м’яса і молочних продукти складає понад 75%. Це пояснюється тим, що виробництво м’яса і молочних продуктів викликає не тільки прямі викиди від об’єктів тваринництва, а й сприяє зменшенню площ, зайнятих лісами, в зв’язку з розширенням орних земель для вирощування кормових культур, які часто проводяться за межами ЄС.

Дослідження, проведене групою молодих вчених з Університету Гельсінкі під керівництвом професора Хьюго Валліна і докторанта Вілми Сандстрем встановило, що хоча в країнах ЄС викиди парникових газів, пов’язані з виробництвом продуктів харчування, не перевищують 5% від загального обсягу цих викидів, однак в світовому масштабі, враховуючи аграрну спрямованість економіки багатьох країн і той фактор, що значну частину раціону європейців складають імпортні товари або продукти, виготовлені з імпортних компонентів, ця цифра буде набагато вище.

«Ми встановили, що раціон європейця вже давно не є локальною європейською справою, тому що ми споживаємо продукти, зроблені в багатьох місцях земної кулі, іноді навіть не підозрюючи про це, – каже куратор дослідницької групи професор Хьюго Валлін. – Наше дослідження мало дві мети. Перша: надати особам, які приймають рішення, важливу інформацію, з метою більш точного визначення кількості викидів парникових газів. У своїх висновках ми наголошуємо на необхідності більш ретельного відстеження впливу споживання імпортованих харчових продуктів на викиди парникових газів, зокрема, імпортованого корму для худоби.

Друга мета нашого дослідження: надати цінну інформацію для роздумів споживачам, яких хвилюють проблеми глобального клімату, оскільки дані, отримані не тільки в країнах ЄС а й у багатьох країнах світу, свідчать, що зменшення вживання м’яса і молочних продуктів є одним з ключових кроків, які люди можуть зробити, щоб помітно знизити свій вплив на проблеми глобального клімату. Досить сказати, що тільки незначне обмеження споживання м’яса і молочних продуктів, за попередніми підрахунками, може зменшити викид парникових газів на планеті приблизно на 5%.

Європейська кулінарна культура багато в чому заснована на споживанні м’яса і молочних продуктів. І ми, борючись за поліпшення глобального клімату на планеті, аж ніяк не наполягаємо на припиненні їх вживання. Скоріше, ми пропонуємо кожному переглянути свій раціон на користь вживання рослинної їжі, корисної як нам особисто, так і всій планеті в цілому».

 Джерело: https://www.sciencedaily.com