ГЕРОЙ ХЕЛЛОУЇНА НА ГОРОДІ І НА СТОЛІ. СОРТИ І СМАКИ

Pumpkins

31 Жов ГЕРОЙ ХЕЛЛОУЇНА НА ГОРОДІ І НА СТОЛІ. СОРТИ І СМАКИ

Сьогодні ми поговоримо про те, які сорти гарбуза можна зустріти на наших грядках і прилавках та які страви з них можна приготувати.

Як ми вже згадували, на сьогодні в світі налічується більше 100 культурних сортів гарбуза, і кожна щорічна сільськогосподарська виставка знайомить нас з новими сортами.

Причому, вчені-селекціонери намагаються досягти не тільки високої стійкості до температурних коливань і примх клімату, не тільки підвищення здатності опиратись різним шкідникам і захворюванням, не тільки високих смакових якостей м’якоті і насіння, або, наприклад, підвищення термінів зберігання. Ні, багато хто з селекціонерів намагається домогтися цікавих кольорових рішень, нових незвичних форм. Тому що вони розуміють: вирощений гарбуз – це прикраса ділянки, яке привертає до себе увагу.

Сьогодні культурні сорти гарбуза умовно поділяються на три групи. Говоримо «умовно», тому що чіткої градації немає, і деякі сорти поєднують в собі типові ознаки двох, а то і всіх трьох груп.

Перша група: Твердошкірові сорти

Вже з назви можна зрозуміти, що у цих сортів дуже жорстка шкірка. Смак м’якоті в них здебільшого середній, зате у цих сортів найкраще насіння. І вирощують твердошкірові гарбузи в основному саме через насіння. Ці сорти визрівають раніше інших, але довго не зберігаються. Як то кажуть: зірвав – приготував – з’їв.

Цікаво, що кабачок і патисон – теж  види твердошкірих гарбузів. Це так, для загальної обізнаності.

Найпоширеніші у нас сорти твердошкірих гарбузів: Акорн, Амазонка, Веснянка, Грибовський, Мигдальний, Кущовий помаранчевий.

Деякі сорти гарбуза володіють унікальними особливостями, що виділяють їх з групи. Так, гарбузи сорту Амазонка вважаються рекордсменами за вмістом корисних речовин, а м’якоть у ягід сорту Кущовий помаранчевий – одна з найсмачніших, незважаючи на твердошкірість.

Окремо варто згадати про такий сорт гарбуза як Спагетті. Цей твердошкірий сорт має м’якоть з унікальними властивостями: при термічній обробці вона розпадається на волокна – виходить свого роду спагетті.

 Друга група: Великоплідні сорти

Нескладно здогадатися, що ця група сортів відрізняється найбільшими за розміром плодами. І в більшості випадків, найсмачнішими. Цукристість деяких сортів досягає 15%, це набагато більше, ніж в найсолодшому кавуні. Ще одна важлива особливість сортів цієї групи – вони прекрасно витримують коливання температур і дуже довго зберігаються.

З великоплідних сортів в Україні особливо популярні такі сорти як: Посмішка, Грибовський кущовий, Зимовий солодкий, Медова красуня.

Третя група: Мускатні сорти

Ці сорти нещодавно потрапили на наші грядки з теплих субтропічних і тропічних країв. Їх легко розпізнати по своєрідній грушоподібній формі. Вони недарма вважаються ароматними і смачними. І вміст вітамінів у цих сортів найвищий. Єдиний, але серйозний їх недолік – примхливість і теплолюбність. Тому їх вирощують в теплих південних регіонах. Правда, в Україні таких регіонів достатньо, і, крім того, постійно ведеться робота з акліматизації мускатних гарбузів в центральній і навіть північній Україні.

З мускатних сортів у нас найбільш популярні такі як: Баттернат, Вітамінний, Палав Каду.

Ми вже відзначали, що кордони сортових груп сьогодні дуже умовні, тому що селекціонери знаходяться в постійному пошуку, прагнучи поєднати кращі властивості кожної з груп. Так виникають гібридні сорти, цікаві та незвичайні самі по собі. Особливо досягли успіху в створенні гібридних сортів гарбузів селекціонери з Нідерландів. Зі створених ними гібридів в Україні вже прижилися і активно вирощуються такі як Оранж Саммер і Тіана.

Оранж Саммер – гібрид, створений на стику твердошкірових і великоплідних сортів. Від перших він взяв швидке дозрівання і невеликі компактні ягоди, від других – смачну і солодку м’якоть. Такі гарбузи придатні для приготування будь-яких страв. Ви можете в цьому переконатися, придбавши гарбуз у вакуумній упаковці від Vita Verde – там використовується саме цей гібрид.

Тіана – гібрид на стику твердошкірих і мускатних сортів. Зовні він дуже схожий на популярний сорт Баттернат, але відрізняється більш раннім дозріванням. Цей гібрид призначений в основному для переробки. В Vita Verde після довгих пошуків зупинилися саме на гібриді Тіана як найкращому для приготування фірмового овочевого спагетті.

Таким чином гарбуз став ідеальним матеріалом для творчості селекціонерів. Але не тільки.

 І трохи про кулінарію.

Хто сперечається, відома всім гарбузова каша – дуже смачна, вельми корисна, але і …. дуже банальна. А то, що банально – зазвичай, з часом набридає.

Тим часом гарбуз – ідеальний матеріал для кулінарної творчості, тому що ні один інший овоч не може похвалитися таким органічним поєднанням смаку і користі всередині одного величезного плоду.

Інтернет, який знає все, за першим вашим запитом запропонує вам тисячі рецептів, причому досить екзотичних. Що ви знаєте, наприклад, про британський гарбузовий суп, в якому гарбуз – не тільки смаковий інгредієнт, але і посудина, в якому цей суп готується? Або про курку, запечену в гарбузі? Або про гарбузову запіканку з сиром? Або про гарбузові оладки? А є ще гарбузові кекси, гарбузове повидло, гарбузовий кисіль, гарбузовий пиріг і навіть гарбузовий мармелад, який можна приготувати самотужки. А нові рецепти смачних і корисних дієтичних страв з гарбуза з’являються майже щодня.

Якщо ви любитель сміливих кухонних експериментів, ви можете спробувати приготувати щось з перерахованих страв, а потім, можливо, і придумати щось своє. Найголовніше – що це своє буде швидше за все, здорове і корисне. Як власне і сам гарбуз.

Ось і виходить, що Хелловін відзначається раз на рік, а його герой – гарбуз – залишається з вами на весь рік. А може, і на все життя …