ГЕРОЙ ХЕЛЛОВІНА НА ГОРОДІ Й НА СТОЛІ. ВСЕ ПРО ГАРБУЗ

jack-o-lantern-3735387_1920

29 Жов ГЕРОЙ ХЕЛЛОВІНА НА ГОРОДІ Й НА СТОЛІ. ВСЕ ПРО ГАРБУЗ

Хелловін, який ми недавно стали відзначати так масово і з таким ентузіазмом – прекрасний привід поговорити про … гарбуз. А як же інакше? Уявити Хелловін без гарбуза – все одно що Новий Рік без ялинки.

Як потрапив гарбуз на Хелловін? Завдяки ірландській легенді про Джека-ліхтаря, який зміг обдурити диявола і зберегти свою душу, але оскільки він спілкувався з нечистою силою, в рай його теж не пустили. Ось і ходить по світу Джек зі шматком вугілля, покладеним в гарбуз, який і освітлює йому шлях в темряві … Так що тепер гарбуз став героєм Хелловіна, де він символізує одночасно закінчення збору врожаю, злого духа і вогонь, що відлякує його. Ось так, три в одному, на щастя, розмірів гарбуза вистачає на всіх.

Якщо ця легенда і живе сьогодні повним життям, древньою її назвати не можна. Тому що гарбуз відносно нещодавно посів почесне місце на городах і на столах європейців. Його батьківщина – спекотні тропіки Центральної і Південної Америки. Стародавні ацтеки на території нинішньої Мексики широко використовували гарбуз в їжу і вже тоді розрізняли кілька його видів. Ось витяг з іспанської книги XYI століття, автор якої – місіонер-монах Бернардіно де Саагун:

«Квітки гарбузів називають айошочкілітль. Їх їдять також звареними. Вони яскраво-жовті і колючі, їх очищують, щоб зварити, видаляючи зверху товсту шкірку. Грона або кінцівки стебел гарбуза їдять також звареними … Місцевий їстівний гарбуз: Айотлі, або йекаотлі. Він циліндричної форми, широкий по краях. В іншого гарбуза тамалайотлі є завитки, насіння схоже на какао. Він квітучий, солодкий, солонуватий, попелястого кольору. У нього є тверде стебло. Воно соковите. У нього пориста м’якоть і розкриті квітки. Його їдять сирим і він не шкодить людям; його також варять; аое їдять в помірній кількості, тому що він викликає здуття живота. Інший різновид гладких і яскравих гарбузів –  Цілікайотлі. Він круглий, розфарбований як перепел … Зазвичай його насіння – біле, смачне, приємне, маслянисте, але бруднить речі».

Уже з цього опису видно, наскільки різноманітні види гарбуза за виглядом і смаком. Всього в даний час налічується більше 20 видів гарбузових, більшість з них – виключно декоративні рослини, їх плоди не отруйні, але вони або гіркі, або такі тверді, що не піддаються обробці. Зате багато з них має плоди дуже незвичайної форми і кольору, які висушуються і використовуються за найрізноманітнішим призначенням – від іграшки-брязкальця чи музичних інструментів-маракасів до посудин для перенесення води (калебасів) або просто для прикрас.

Їстівних сортів гарбуза насправді небагато. Найвідоміший і найпоширеніший з них – гарбуз звичайний або кухонний. Він-то і є нашим знайомим і улюбленим. Саме гарбуз звичайний і є основним в промисловому вирощуванні та селекції в Європі і у нас. Останнім часом набуває поширення і інший вид – гарбуз мускатний, який раніше культивувався в країнах Африки (зокрема, в Єгипті). Він має свій неповторний аромат, трохи солодший за звичайний і багатьом припав до смаку.

Взагалі, на сьогодні налічується понад 100 культурних сортів гарбуза, і ця цифра зростає мало не щороку.

До речі, найближчі родичі гарбузові – це кабачок і цукіні. З точки зору ботаніки вони теж гарбузи, але з точки зору кулінарії, відмінності, звичайно, є.

В Україні гарбуз давно став дуже популярним і вирощується, по суті, у всіх регіонах. Найсмачніші і найкрасивіші сорти вирощуються на півдні, але і в інших районах культивуються смачні і корисні плоди. Розрізняють два види культурних сортів, виходячи з їх промислового призначення: насіннєві (гарбузове насіння саме по собі є найціннішим продуктом) і кулінарні, де увага селекціонерів приділяється смаковим якостям м’якоті.

Про те, яке задоволення і користь може принести гарбуз на нашому столі – в наступних статтях.