СЮРПРИЗ ВІД VITA VERDE – ГОТОВІ САЛАТИ ДЛЯ УСПІШНИХ І АКТИВНИХ

DSC_1864s

13 Лип СЮРПРИЗ ВІД VITA VERDE – ГОТОВІ САЛАТИ ДЛЯ УСПІШНИХ І АКТИВНИХ

Як зробити так, щоб харчування було не тільки натуральним і здоровим, а й зручним? Компанія Vita Verde пропонує рішення – готові салати.

Давно відомо, що салат є тією ідеальною стравою, в якій дуже легко і гармонійно поєднуються всі продукти, необхідні для ситного і здорового харчування. Салати дійсно універсальні, вони можуть грати роль сніданку, обіду або вечері – все залежить від часу, місця і переваг.

Можна (і навіть бажано!) готувати салати самому. Але, треба визнати! – з нашим інтенсивним робочим навантаженням, а інколи і ненормованим робочим днем, далеко, не у всіх є на це час і сили (та й бажання).

Тепер торгова марка Vita Verde пропонує всім трудоголікам і непосидам універсальне рішення – готові салати в зручній функціональної упаковці. Все що потрібно від вас – вибрати салат, відкрити упаковку і … насолоджуватися здоровою і смачною їжею.

DSC_2070s

А вибрати є з чого. Сьогодні Vita Verde пропонує 5 видів готових салатів:

  1. Класичний «Цезар» – цар серед салатів, кращий для повноцінного обідуCezar-30-06-18
  2. Вишукано-пікантний «Італійський» – з прошутто і пармезаномItal-30-06-18
  3. Легкий, як бриз Адріатики, «Грецький» – з фетою і солодким перцемGreek-30-06-18
  4. «Вегетаріанський 1» – овочевий енергетик з селерою, редискою і помідорами чері Veg1-30-06-18
  5. «Вегетаріанський 2» – смачна і сповнена енергії суміш з фруктів, кукурудзи та горіхівVeg2-30-06-18

Основою кожного готового салату є свіжа салатна суміш Vita Verde, яка вже зарекомендувала себе серед численних прихильників здорового харчування своєю незмінною якістю і гарантованою свіжістю. Друзі Vita Verde з радістю зустріли новинку, оскільки до перевіреної якості додалися нові комфортні можливості.

Ті, для кого має значення кількість калорій, що міститься в готових салатах, завжди зможуть знайти ці цифри на упаковці. Там же можна знайти інформацію про точну кількість білків, жирів і вуглеводів. Вміст цих макронутрієнтів, а також вітамінів, клітковини і корисних мікроелементів в салатах Vita Verde строго збалансований. Так що з упаковкою готового салату ви отримуєте смачну і натуральну страву для повноцінного харчування.

DSC_1869s

Пара слів про саму упаковку. Зручна і легка, але при цьому досить міцна, вона дозволяє взяти ваш улюблений салат туди, куди вам потрібно – на роботу, на тренування, на риболовлю, на пікнік. Слід тільки пам’ятати, що оскільки всі продукти натуральні, їх можна зберігати не більше 10 діб в холодильнику (температура від +1 до +4 градусів).

DSC_2067s

Vita Verde ще раз довела, що здорове харчування можна зробити зручним, доступним і без додаткових трудовитрат. А отже – воно стане в нагоді всім.

Ви самі легко можете в цьому переконатися. Вже сьогодні готові салати Vita Verde широко представлені в торгових мережах. Vita Verde бажає вам приємного і здорового апетиту в будь-якій ситуації.

DSC_2036s