ПЛОГГІНГ НА КАРАВАЄВИХ ДАЧАХ І ЗДОРОВИЙ ПІКНІК ВІД VITA VERDE

Plogging Kar Picnic 4

11 Лип ПЛОГГІНГ НА КАРАВАЄВИХ ДАЧАХ І ЗДОРОВИЙ ПІКНІК ВІД VITA VERDE

Вранці 7 липня на столичних Караваєвих Дачах зібралася група активних і небайдужих людей. Так зазвичай починають свої вихідні ентузіасти плоггінга – унікального спортивно-екологічного руху, який, напевно, найбільш органічно поєднує користь для здоров’я окремої людини з користю для здоров’я навколишнього середовища і суспільства. Торгова марка Vita Verde за вже сформованою партнерською традицією взяла в тренуванні найактивнішу участь.

Plogging Kar 5

В Європі плоггінг, вигаданий шведськими спортсменами і екологами, вже набув широкого поширення. Нагадаємо: спортсмени-плоггери виходять на дистанцію з великими сміттєвими мішками, куди збирають все сміття, яке помітять на трасі забігу. Таким чином, досягається подвійна мета: регулярні тренування і змагання зміцнюють здоров’я, покращують самопочуття, і в той же час наша планета стає трохи чистішою.

В Україні взагалі і в Києві зокрема плоггінг робить тільки перші кроки. Але це помітні кроки, вони привертають увагу людей, і кількість прихильників плоггінга зростає від тренування до тренування.

Київські плоггери об’єднуються навколо спільноти Kyiv Plogging Club, яку заснувала Олена Ханчанова – професійний тренер з легкої атлетики та невтомний ентузіаст-еколог. Справжній запальний ентузіазм – річ захоплююча, і те, що починалося з сторінки в соцмережах, сьогодні перетворилося в групу завзятих і азартних плоггерів.

Plogging Kar 3

 

Партнерство торгової марки Vita Verde з плоггерським ком’юніті почалося з участі в тренуванні в рамках підготовки до «Пробігу під каштанами». Ідея і сама суть плоггінга повністю захопила команду Vita Vеrde, тому що здорове життя, яку сповідує бренд, можливе тільки в здоровому середовищі, на здоровій планеті. Так що участь Vita Verde однією акцією не обмежилася. З моменту заснування Оленою Ханчановою Kyiv Plogging Club, торгова марка Vita Verde стала постійним смачним партнером клубу і тепер з радістю пропонує учасникам тренувань свою свіжу і здорову продукцію для відновлення сил.

Plogging Kar smart 3

В цю липневу суботу все склалося якнайкраще. Не підвели ні погода, ні настрій. У складі невеликої, але згуртованої групи ентузіастів-плоггерів вперше на дистанцію вийшли представники молодшого покоління. Деякі батьки вирішили змалку привчати своїх нащадків до здорового і чистого життя. Адже, врешті-решт, ми стараємося заради їхнього майбутнього, ми прагнемо до того, щоб вони жили на чистій і зеленій планеті. І дуже важливо, щоб наші діти усвідомлювали це з ранніх років.

Plogging Kar 10

Кожне тренування зазвичай починається з інструктажу. І це не тільки тренерські рекомендації щодо розподілу сил на дистанції або постановки правильного дихання. Це, як не дивно, інструктаж з техніки безпеки. Наприклад, обов’язкового використання рукавичок. Тому що знайти можна різні речі, наприклад, бите скло, яким легко порізатися. А сміття зовсім не стерильне. Так що всі учасники отримали міцні  рукавички і настанову бути максимально акуратними та обережними.

Plogging Kar 8

Plogging Kar Distance 5

Plogging Kar Distance 7

Після дистанції плоггерів очікувала ще одна традиційна і дуже приємна частина заходу – здоровий пікнік від Vita Verde. Команда свіжого і здорового бренду радісно і душевно пригощала учасників своїми фірмовими готовими салатами і фруктовими міксами.

Plogging Kar Picnic 4

Не дивно, що молодше покоління спільноти плоггерів із задоволенням віддала належне саме фруктовим міксам.

Plogging Kar Picnic 7

Прихильники рослинного раціону, які також були серед учасників, гідно оцінили салат «Вегетаріанський №2», розроблений спеціально для їхніх однодумців.

DSC_2035 (1)

Plogging Kar Distance 3

Чи задоволені учасники тренування його результатами? Звичайно! Тому що всього за годину тренування порівняно невеликою групою плоггерів було зібрано неймовірну кількість сміття.

Plogging Kar Distance 5

Plogging Kar final 7

 

Перевірено: коли результат твоїх зусиль можна побачити і оцінити на власні очі – з’являється таке непередаване відчуття, як задоволення від зробленого. А це надихає на подальші звершення.