ТМ VITA VERDE НА ПРОБІГУ ПІД КАШТАНАМИ ВСТАНОВИЛА ВЛАСНИЙ РЕКОРД

Вита Верде Пробег 1

07 Чер ТМ VITA VERDE НА ПРОБІГУ ПІД КАШТАНАМИ ВСТАНОВИЛА ВЛАСНИЙ РЕКОРД

3 червня 2018 року в центрі Києва пройшов 26 традиційний Пробіг під каштанами. Навіть за самими попередніми підрахунками, був побитий рекорд, як за кількістю учасників, так і за обсягом зібраних коштів.

Торгова марка Vita Verde взяла найактивнішу участь в цій непересічній спортивно-благодійній акції. І запропонувала по-справжньому нестандартну форму для своєї участі.

IMG_20180603_082551

Vita Verde провела не просто дегустацію, а справжню акцію в рамках пробігу під загальним девізом Share & Donate. Учасникам і гостям Пробігу пропонувалося спробувати і взяти з собою продукцію Vita Verde – як уже добре відомі салатні суміші, фруктові мікси і натуральні соуси, так і готові салати, якими можна було підкріпитися прямо перед стартом або після фінішу – на вибір. Натомість за корисну і смачну продукцію потрібно було залишити посильний внесок у фонд Пробігу, кошти від якого спрямовуються на придбання необхідного обладнання та матеріалів для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

Вимта Верде Пробег 2

На фінальній прес-конференції, що пройшла 7 червня в приміщенні Центру, були озвучені підсумкові цифри Пробігу. 15.800 учасників принесли в скарбничку Пробігу 2 мільйони гривень, які на прес-конференції були передані Центру у вигляді величезного символічного чека.

Свій внесок в ці рекордні цифри внесла і команда Vita Verde. В рамках акції Share & Donate учасниками та вболівальниками «Пробігу під каштанами» було з’їдено 1000 салатів і фруктових міксів.

34190658_1985391564867836_6517657363246219264_n

Так команда Vita Verde поставила власний рекорд. Цифри, звичайно, красномовні і свідчать про якість і популярність нашої продукції. Але ми пишаємося, перш за все тим, що внесли реальний внесок в допомогу дітям, які страждають від вад серця. А бути свідомими того, що твоя активність втілюється у врятоване дитяче життя, радісніше вдвічі. Гадаємо, що така акція стане для команди Vita Verde традиційною. Тому що прагнення робити добро не має часових рамок, воно постійне. Здається, саме це і називається соціальною відповідальністю.