VITA VERDE ВЗЯЛА УЧАСТЬ У ОФЛАЙН-ТРЕНУВАННІ «ПРОБІГУ ПІД КАШТАНАМИ»

31 Тра VITA VERDE ВЗЯЛА УЧАСТЬ У ОФЛАЙН-ТРЕНУВАННІ «ПРОБІГУ ПІД КАШТАНАМИ»

Вранці 27 травня на столичній Оболонській набережній зібралися люди, віддані спорту і добру. Зібралися вони на оффлайн – тренування перед стартом власне Пробігу, який, нагадуємо, відбудеться 3 червня.

Цього разу тренер Пробігу Олена Ханчанова поділилася «секретними» вправами для підвищення тонусу м’язів і деякими біговими лайфхаками, що дозволяють гідно пройти непросту п’ятикілометрову дистанцію Пробігу.

Пробег Оболонская 5

Важливим етапом в підготовці будь-якого спортсмена, як професіонала, так і аматора, є вміння підтримати сили після тренування, при цьому не перевантажуючи організм калоріями. Учасники тренування на Оболонській набережній навіть не замислювалися про те, як підібрати для цього необхідні продукти. Тому що поряд з ними була команда Vita Verde – відомого в Україні виробника салатів і фруктових міксів, офіційного партнера «Пробігу під каштанами».

Тож не дивно, що після інтенсивного тренування втомлених, але задоволених спортсменів чекав легкий, наповнений енергією і здоров’ям пікнік від Vita Verde. Свіже повітря, дружня атмосфера, смачна здорова їжа – що ще потрібно після повноцінного тренування?

Пробег Оболонская 3

А вже 3 червня, на старті Пробігу, Vita Verde розтягне свій гостинний намет біля пам’ятника княгині Ользі на Михайлівській площі, де буде проводитися унікальний фандрейзинг – в обмін на благодійний внесок всі учасники і гості Пробігу отримають унікальну можливість, як підкріпитися готовими стравами на місці, так і прихопити додому улюблені салатні суміші, фруктові мікси і соуси. Той, хто цінує смак здорового життя, просто не зможе пройти повз шатра з впізнаваним логотипом Vita Verde.

До зустрічі на 26-му «Пробігу під каштанами»!

Пробег Оболонская 2