ЯК УРІЗНОМАНІТНИТИ САЛАТНЕ МЕНЮ. 3 ЦІННИХ ПОРАДИ

salad

15 Сер ЯК УРІЗНОМАНІТНИТИ САЛАТНЕ МЕНЮ. 3 ЦІННИХ ПОРАДИ

 

Відомий гурман і знавець здорового харчування Девід Кугелмас ділиться своїми кращими ідеями для літніх салатів

 

Салати є невід’ємною частиною літнього меню, але при цьому вони дуже швидко набридають. У чому ваш секрет нескінченного задоволення від салатів?

 

– Все просто. Люди зациклюються на тій ідеї, що салати завжди повинні бути тільки з овочів. Я постійно додаю в салати різні компоненти: горіхи, фрукти, насіння, і навіть пелюстки квітів. Частіше заходьте в овочевий магазин і беріть те, що тільки що виросло, дозріло або достигло.

 

Яких правил здорового харчування ви рекомендуєте дотримуватися при складанні салатного меню?

 

– Для доброго засвоєння овочів, які складають основу салатів, потрібні жири. Тому особисто я рясно приправляю салати рослинною олією. А для зниження рівня холестерину я додаю в салати авокадо, яке не тільки спалює зайвий холестерин, але і містить корисні для травлення волокна, а також калій. Щоб ваш салат був по-справжньому живильним, потрібні білкові компоненти. Додайте або нежирне м’ясо (наприклад, курку), або бобові (квасоля, сочевиця). Інакше, боюся, через годину після їжі ви знову побіжите до холодильника.

 

Поділіться рецептом вашого улюбленого літнього салату.

 

– Я особисто люблю змішувати свіжі і смажені овочі з фруктами. Спробуйте, наприклад, змішати свіжообсмажену капусту і авокадо зі свіжими персиками. Посипте готову суміш смаженими горіхами – і ви отримаєте мій улюблений літній салат.