ЧОМУ ЗДОРОВЕ ХАРЧУВАННЯ І ДІЄТА – НЕ ОДНЕ І ТЕ САМЕ

healthy_living

27 Лип ЧОМУ ЗДОРОВЕ ХАРЧУВАННЯ І ДІЄТА – НЕ ОДНЕ І ТЕ САМЕ

 

Елла – популярний в Британії блогер, який пише на тему смачної і здорової їжі. Тяжка хронічна тахікардія практично прикувала її до ліжка, але Елла змогла подолати свою хворобу і вести повноцінний спосіб життя не в останню чергу завдяки ретельно прорахованій системі харчування. Власна історія спонукала Еллу поділитися своїми думками про харчування і здоров’я з інтернет-спільнотою. Так виник сайт Deliciously Ella, який за короткий час зібрав тисячі відвідувачів в Британії та інших англомовних країнах. Ми наводимо переклад одного з постів Елли, в якому вона ділиться своєю думкою про відмінність здорового харчування і суворої дієти.

 

Я постійно стикаюся з хибною думкою, що здорове харчування є однією з форм дієти. Для мене дуже важливо, щоб ви дізналися, як я розумію ці відмінності, оскільки деякі розглядають здорове харчування як спосіб життя, сконцентрований на обов’язкових обмеженнях.

 

Для мене здорове харчування абсолютно не пов’язане з дієтою, ніколи не було з нею пов’язано і ніколи пов’язано не буде.

 

Мова йде не про обмеження, а про розумний баланс поміркованості та різноманітності. Я твердо впевнена, що харчування при здоровому способі життя не повинно мати обов’язковий характер. Їжа взагалі не повинна домінувати у вашому житті, а прагнення до здорового та раціонального харчування не повинно доходити до крайнощів. Їжа повинна бути насолодою, приносити вам задоволення, а значить – бути смачною. Ви можете їсти, коли хочете, де хочете і стільки, скільки хочете. Не існує суворих правил щодо того, скільки точно вівса або лободи ви повинні з’їсти протягом тижня, не існує категоричної заборони їсти що-небудь ще, крім зелені.

 

Так, я люблю солодку картоплю, тушковану з корицею в хумусі, стейки з авокадо з перцем чилі і інші вегетаріанські новації, але це мій особистий смак. Я знаю, якими цікавими можуть бути рослинні страви, я насолоджуюся, готуючи і смакуючи їх, і відчуваю себе пречудово. Я постійно їм рослинну їжу, по-перше, тому що я її люблю, а по-друге, тому що цей раціон допомагає мені впоратися з деякими медичними проблемами. Я спеціально консультувалася з кваліфікованим дієтологом, разом ми розробили мій раціон, і він виявився для мене дуже ефективним. Але ж ми всі дуже різні, а відповідно, не існує єдиного меню для всіх.

 

Для мене дуже важливим фактором є те, що тепер мені не потрібно рахувати калорії і турбуватися про розмір порції. Я їм усе що хочу і коли хочу. Я з радістю ділюся з вами своїми рецептами, але це не означає, що ви зобов’язані готувати і їсти те, що люблю я. Треба їсти те, що підходить і подобається саме вам, і ніколи не відчувати жодних обмежень. Не бійтеся шукати свої рецепти, адаптувати їх під свій смак і свій спосіб життя.

 

Мені подобається, як до таких речей ставиться мій чоловік. У себе вдома ми з задоволенням їмо кашу з мигдальною олією, вегетаріанське рагу, коричневий рис і житні тости з медом, але, коли ми кудись виходимо, чоловік з не меншим задоволенням поглинає піцу і заїдає її жирним морозивом в шоколаді. Його раціон відрізняється від мого, оскільки у нього немає моїх причин для харчування подібним чином. Так що знайдіть те, що корисно для вас і дотримуйтеся свого меню.

 

Адже це здорово – отримувати задоволення від їжі, яка вам подобається, і це не повинно викликати у вас почуття провини. Ми не повинні соромитися їсти те, що хтось інший не їсть за своїх особистих причин. Ми повинні насолоджуватися їжею, і неважливо що це: картопля у фрітюрі або пудинг з насіння чіа з олією кеш’ю. Що саме їсти – це наше і тільки наше рішення, і ми не маємо права засуджувати або критикувати один одного, якщо наші смаки не збігаються.

 

Я також не поділяю думку, що здорове харчування обов’язково передбачає споживання «чистих» продуктів. Я вважаю, що це абсолютно неправильний погляд на харчування. Це помилка – змішувати поняття здорового харчування і чистих продуктів. Для мене ці поняття не мають нічого спільного. Я взагалі не думаю, що ми зможемо розділити продукти, які ми їмо, на «хороші» і «погані». Це нікого ще не зробило щасливим. Будь-яка їжа хороша до тих пір, поки вона вам подобається, і ви себе при цьому нормально почуваєте.

 

Якщо ви все-таки вирішите змінити своє харчування, щоб включити більше цільних продуктів і менше напівфабрикатів – можу вас гаряче привітати, це хороший спосіб зміцнити здоров’я. Тільки не треба думати, що з цих пір ви повинні ласувати тільки зеленими листовими овочами, на зразок салату і шпинату. У мене для вас хороша новина: печений на вугіллі баклажан і морква, смажена в меді, – це теж овочі.

 

Я написала цей пост не лише  для того, щоб поділитися своєю філософією харчування, але і для того, щоб нагадати: за вікном – літо. А отже, у продажу є безліч прекрасних овочів і фруктів прямо з грядки. Насолоджуйтеся свіжими смаколиками та пам’ятайте, що їжа – це прекрасна річ, і кожна страва на столі повинна викликати у вас усмішку, а не гримасу відрази.

 

Сирі салати з капусти і сік з селери – це ще не все, чесне слово!