5 НЕЗВИЧНИХ НАПОЇВ ДЛЯ СПОКІЙНОЇ НОЧІ

beautiful girl sleeps in the bedroom

19 Лип 5 НЕЗВИЧНИХ НАПОЇВ ДЛЯ СПОКІЙНОЇ НОЧІ

У вас проблеми зі сном? У нас є декілька ідей, які допоможуть вам більше, ніж нескінченне перераховування верблюдів. Портал http://www.healthline.com пропонує вам п’ять напоїв, які відрізняються від стандартних «напоїв-перед-сном», на кшталт теплого молока або звичного снодійного чаю.

 

Чай з котовника

 

Виявляється, ця трава не лише для кішок. Котовник – прекрасний заспокійливий засіб, який допоможе вашим мізкам розслабитися і занурює вас в глибокий сон.

 

Напій з насіння чіа

 

Насіння цієї південноамериканської трави – сьогодні один з найбільш ультрамодних продуктів. Це насіння містить велику кількість триптофану, який стимулює глибокий здоровий сон. Напій з насіння чіа можна вживати перед сном замість звичайної води.

 

Хміль

 

Якщо ви фанат живого пива, хміль – це ваш хліб і масло. Адже жіночі квітки хмелю є компонентом багатьох сортів пива, а їх м’які седативні властивості допоможуть вам спокійно заснути. Ні, ми не пропонуємо вам пиво на ніч, ми радимо чай на основі хмелю. Правда, чай на основі чистого хмелю може бути гіркуватий, тому краще заварювати чай з хмелю в комбінації з іншими заспокійливими травами (мелісою, ромашкою) – так він буде набагато смачніше.

 

Напій з порошку магнію

 

Порошок магнію корисно включати в раціон кожному. Він дуже популярний завдяки простоті використання. Досить змішати порошок з молоком або водою – і ви отримаєте прекрасний засіб проти безсоння. Вечірні ванни з сіллю, багатою на магній, теж дуже корисні, тому що магній легко і ненав’язливо проникає в ваш організм через шкіру.

 

Корінь валеріани

 

Ще стародавні греки і китайці використовували корінь лікарської валеріани як шлунковий, заспокійливий і снодійний засіб. Так що знайома нам валер’янка має давню славну історію і залишається ефективною сьогодні. Її можна вживати у вигляді гарячого чаю, настойки, таблеток, екстракту. Це досить сильнодіючий засіб, тому вживати його потрібно з обережністю.