ШМАТОЧОК ШОКОЛАДА – ДЛЯ СЕРЦЯ ТЕ, ЩО ТРЕБА!

chocolate

15 Лип ШМАТОЧОК ШОКОЛАДА – ДЛЯ СЕРЦЯ ТЕ, ЩО ТРЕБА!

Напевно, ця новина пролунає солодкою музикою для вух любителів шоколаду у всьому світі. Якщо коротко: новітніми дослідженнями встановлено прямий зв’язок між регулярним споживанням шоколаду і зниженням ризику серцево-судинних захворювань.

Встановлено, що чим більше шоколаду ви їсте, тим вище чутливість організму до інсуліну, який вашим же організмом виробляється. А отже, знижується ризик захворювання на діабет, підвищеного кров’яного тиску. Одночасно знижується рівень «поганого» холестерину в крові і жирових відкладень в черевній порожнині – а це фактори, які безпосередньо сприяють серцевим захворюванням. Рівень «хорошого» холестерину в крові, в свою чергу, підвищується.

 

Також виявлено, що регулярне споживання чорного шоколаду прибирає жир з печінки, чим значно покращує її роботу, оскільки жирова інфільтрація печінки безпосередньо пов’язана з чутливістю до інсуліну.

 

Цими чарівними властивостями шоколад володіє завдяки наявності в його складі сильних поліфенолів (вони містяться також в таких продуктах, як чай, кава, оливкова олія, червоне вино, а також в деяких фруктах і овочах). У шоколаді також містяться магній, речовина CoQ10 і куркумін, які вчені образно називають «ракетоносіями здорового серця».

 

Коментар спеціаліста. Доктор Росс Уокер, відомий практикуючий лікар-кардіолог:

 

«Проблеми з серцем вимагають постійного лікування і контролю, самолікування тут неприпустиме. Інформація в цій статті відноситься тільки до підтримуючої терапії, і не може замінити кваліфіковану медичну допомогу. Я можу тільки порекомендувати не приймати ніяких натуральних добавок, не порадившись попередньо з вашим лікарем. Це необхідно тому, що деякі добавки можуть бути несумісні з ліками, які ви приймаєте, або можуть викликати небажані реакції вашого організму (наприклад, алергію)».

 

Джерело: http://www.bodyandsoul.com.au/